Almanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıBorsa EğitimiCompaniesDAXDAX40European stock marketForexGER40GER40 AnaliziKripto EğitimiŞirketler

Brenntag Nedir? Canlı Brenntag Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Brenntag (Brenntag Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği)

Brenntag Hisse Senedi hakkında bilmeniz gereken her şey

Brenntag (Brenntag Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği) Grubu, İtalya’nın önde gelen kimyasal distribütörüdür. 2005 yılında Brenntag İtalya 355 milyon euro ciro elde etti. Kapsamımız, tüm ülkeyi kapsayan güçlü bir site ağı temelinde yüksek kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Brenntag, kimyasal madde ve içerik dağıtımında küresel pazar lideridir. Almanya merkezli uluslararası şirket, binlerce ürün ve hizmete pazar erişimini basitleştirerek hem kimyasal üreticileri hem de tüketiciler için karmaşık tedarik zincirlerini yönetiyor. Olağanüstü yerel yürütme ile küresel bir ağı birleştirir. Bu nedenle Brenntag, iş ortakları için pazara yönelik endüstrinin en etkili ve tercih edilen kanalıdır.

Brenntag, 78 ülkede yaklaşık 700 lokasyonla küresel bir ağ işletmektedir. 17.000’den fazla çalışandan oluşan küresel iş gücüyle şirket, 2021’de 14,4 milyar Euro’luk satış gerçekleştirdi.

Brenntag katma değerli bir ortaklık içinde kimyasal üreticileri ve kimyasal kullanıcılarını birbirine bağlar.Endüstriyel ve özel kimyasallar için özel dağıtım çözümleri ile müşterilerini ve tedarikçilerini destekler.10.000’den fazla ürün ve birinci sınıf bir tedarikçi tabanı ile eksiksiz bir portföy sunar

kaplama, gıda, petrol ve gaz, ilaç, kişisel bakım ve su arıtma gibi çeşitli nihai pazar endüstrilerinde faaliyet gösteren yaklaşık 195.000 müşteriye tek durak noktası olarak hizmet vermektedir.

5.000’den fazla uzmandan oluşan satış ve pazarlama organizasyonu aracılığıyla tek tek ülkelerde uzun süreli deneyime ve yerel mükemmelliğe sahiptir.

Brenntag (Brenntag Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği)

Özel uygulama teknolojisi, kapsamlı teknik destek ve katma değerli hizmetler sunar (yani tam zamanında teslimat, ürün karıştırma, formülasyon, yeniden paketleme, envanter yönetimi ve varil iade işleme)

Brenntag Hisse Senedi İncelemesi

Avrupa, Kuzey Amerika ve Latin Amerika’da lider pazar pozisyonlarını elinde bulundurarak ve Asya Pasifik bölgesindeki varlığını sürekli genişleterek işi bölgesel olarak yönetir.

endüstride güvenlik standartlarını belirler ve dünya çapında “önce güvenlik” ilkesi doğrultusunda faaliyet gösterir.

Hizmet verdiği tüm endüstrilerde ve uygulamalarda daha fazla sürdürülebilirliğe katkıda bulunmaya çalışır.

Şirket, kimyasal dağıtım ve imalat sektöründe onlarca yıllık uzmanlığı birleştiren deneyimli bir Yönetim Kurulu tarafından yönetilmektedir. 29 Mart 2010’dan bu yana, Brenntag SE (ISIN DE000A1DAHH0) Alman Menkul Kıymetler Borsası’nda Prime Standard Segment’te (21 Haziran 2010’dan 20 Eylül 2021’e kadar MDAX endeksinde, 20 Eylül 2021’den beri lider endekste) listelenmiştir. DAX).

Konsensüs Derecelendirmesi

Brenntag, Buy konusunda fikir birliği notu aldı. Şirketin ortalama derecelendirme puanı 2.80’dir ve 4 satın alma, 1 tutma ve satmama derecelendirmesine dayanmaktadır.

Fiyat Hedefi Yukarı/Aşağı

Analistlerin 90,00$’lık konsensüs fiyat hedefine göre, Brenntag’ın mevcut fiyatı olan 14,25$’dan %531.6’lık bir artış öngörülüyor.

BRENNTAG ŞUAN ALINIR MI?

Ger40.com

5 Wall Street hisse senedi araştırma analistleri, geçen yıl Brenntag için “al”, “tut” ve “sat” notları yayınladı. Şu anda hisse senedi için 1 tutma derecelendirmesi ve 4 satın alma derecelendirmesi var. Wall Street hisse senedi araştırma analistleri arasındaki fikir birliği, yatırımcıların Brenntag hissesini “satın alması” gerektiğidir.

BRENNTAG’IN GEÇEN ÇEYREK KAZANÇLARI NASIL OLDU?

Brenntag SE (OTCMKTS:BNTGY) 9 Mart Çarşamba günü kazanç sonuçlarını açıkladı. Şirket, çeyrek için 0.09 $ EPS bildirdi. İşletme, çeyrek boyunca 4.78 milyar dolar kazandı. Brenntag’ın net marjı %3.12 ve son on iki aylık özsermaye getirisi %11,62’ydi.

BRENNTAG NE SIKLIKTA TEMETTÜ ÖDER? BRENNTAG İÇİN TEMETTÜ VERİMİ NEDİR?

Brenntag, 21 Mayıs Cuma günü yıllık temettü dağıtacağını açıkladı. 14 Haziran Pazartesi günü rekor seviyedeki yatırımcılara 30 Haziran Çarşamba günü hisse başına 0,214 dolar temettü verilecek. Bu, %1,16’lık bir temettü verimini temsil ediyor. Eski temettü tarihi 11 Haziran Cuma. Bu, Brenntag’ın önceki yıllık 0,18 dolarlık temettüsünden bir artış.

BRENNTAG İYİ BİR TEMETTÜ HİSSESİ Mİ?

Brenntag, hisse başına yıllık 0,21 ABD doları temettü ödüyor ve şu anda %1,51 temettü verimine sahip. Brenntag’ın temettü dağıtım oranı %30,44’tür. Bu ödeme oranı sağlıklı ve sürdürülebilir bir seviyede, %75’in altında. Kazanç tahminlerine dayanarak, Brenntag gelecek yıl %20,19’luk bir temettü ödeme oranına sahip olacak. Bu, Brenntag’ın temettüsünü sürdürebileceğini veya artırabileceğini gösteriyor.

ANALİSTLER BNTGY İÇİN HANGİ FİYAT HEDEFİNİ BELİRLEDİ?

Brenntag (Brenntag Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği)

5 hisse senedi araştırma analisti, Brenntag’ın hissesi için 1 yıllık fiyat hedefleri yayınladı. Tahminleri 90,00 ila 90,00 dolar arasında değişiyor. Ortalama olarak, Brenntag’ın hisse senedi fiyatının gelecek yıl 90,00 dolara ulaşmasını bekliyorlar. Bu, hisse senedinin mevcut fiyatından %531.6’lık olası bir yükselişe işaret ediyor.

BRENNTAG’IN ÖNEMLİ YÖNETİCİLERİ KİMDİR?

Brenntag’ın yönetim ekibi aşağıdaki kişileri içerir:

Dr. Christian Kohlpaintner, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO (59 Yaş, 2,36 Milyon Dolar ödendi)

Bay Henri Nejade, Brenntag Specialties COO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi (60 Yaş, 1,88 milyon dolar ödendi)

Bay Steven H. J. Terwindt, Brenntag Essentials COO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi (55 Yaş, 1,26 Milyon Dolar ödendi)

Bay Ewout Van Jarwaarde, Dönüşümden Sorumlu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyesi

Dr. Kristin Neumann, CFO ve Yönetim Kurulu Üyesi (Yaş 50)

Sn Thomas Altmann, Sr. Yatırımcı İlişkileri Başkan Yardımcısı

Ms. Marion J. G. Mestrom, İK Başkanı (Yaş 61)

Bayan Ursula Baumgartner-Durchschlag, Laboratuvar Başkanı ve Kalifiye Kişi

BRENNTAG’IN ÖNEMLİ RAKİPLERİNDEN BAZILARI KİMDİR?

Brenntag ile ilişkili bazı şirketler arasında Daikin Industries,Ltd. (DKILY), Seven & i (SVNDY), Jardine Matheson (JMHLY), HOYA (HOCPY), Compass Group (CMPGY), The Swatch Group (SWGAY), Sun Hung Kai Properties (SUHJY), Givaudan (GVDNY), Münchener Rückversicherungs -Gesellschaft Aktiengesellschaft in Münih (MURGY), SMC (SMCAY), Constellation Software (CNSWF), Japan Tobacco (JAPAY), Fujitsu (FJTSY), Kuehne + Nagel International (KHNGY) ve Experian (EXPGY).

Canlı Brenntag AG Fiyatı ve Grafiği

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

DAX Analizi 13 Mayıs

Alireza

11 Ağustos Dünya Borsaları Gündemi

Alireza

DAX Analizi 14 Temmuz

Alireza