Almanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40EuroForexGER 40GER40GER40 AnaliziHaberlerKripto Eğitimi

DAX Analizi 29 Eylül

DAX Analizi 22 Şubat - DAX Analizi 22 Temmuz - DAX Analizi 1 Eylül- DAX Analizi 29 Eylül

DAX Analizi

DAX Analizi 29 Eylül, DAX endeksi (DAX 40)‘ı istikrara kavuşturma girişimi muhtemelen Perşembe günü tekrar başarısızlığa uğrayacak. Alman lider endeksi için bir gösterge olarak X-Dax, Xetra ticaretinin başlamasından yaklaşık bir saat önce sinyal veriyor ve 12.184 noktada neredeyse hiç değişmedi. Bu, başlangıçta Wall Street’ten gelen olumlu eğilimi yakalayamayacağı anlamına geliyor. Burada, piyasa genelindeki S&P 500, 2020’nin sonundan bu yana en düşük seviyesinden ayrılmayı başardı.

DAX Analizi 29 Eylül

Canlı DAX Fiyatı ve Grafiği için tıklayın

Bir gün önce Dax, bu arada 11.862 puanla Kasım 2020 seviyesine düşmüştü. Enflasyon, faiz oranları ve ekonomi ile ilgili süregelen endişelere ek olarak, NordStream boru hatlarındaki sabotaj eylemleri ve Büyük Britanya’daki ekonomik politikanın gelecekteki seyri büyük belirsizliğe neden oldu. Ancak yüzde 2,3’lük bir eksiden sonra, yeterli sayıda yatırımcı yeniden harekete geçti, böylece Dax yine de artıya geçti. İngiltere Merkez Bankası’nın sürpriz bir şekilde tahvil alımlarına yeniden başlaması özellikle olumlu etki yaptı. Önceki çalkantılı gün ışığında, LBBW “sermaye piyasalarında bir hız treni”nden bahsetti.

DAX Analizi 29 Eylül, Bu Perşembe şimdi öncelikle Dr. İngilizce h.c. F. Porsche AG (Porsche) odakta – Volkswagen’in spor otomobil yan kuruluşu (Volkswagen (VW) vz). Gergin finansal piyasaların ortasında, bu, 1996’da Telekom’dan bu yana en büyük Alman halka arzı. İmtiyazlı hisse başına ihraç fiyatı Çarşamba günü 82.50 Avro olarak belirlendi ve böylece daha önce ilan edilen 76.50 Avro ile 82.50 Avro arasındaki aralığın üst sınırındaydı.

Nasdaq 100 nedir?

Dünya Borsaları ; Borsa nedir ? Dünya borsaları canlı fiyatı için tıklayın

Halka arz öncesi fiyatların zaten gösterdiği gibi, RATIONAL yatırımcılarını önemli fiyat artışları bekliyor. Güçlü bir çeyreğin ardından, ticari mutfak donanımcısı gelecek konusunda daha iyimser ve yıl için hedeflerini yükseltiyor.

DAX Analizi 29 Eylül, MorphoSys ayrıca, daha fazla fiyat artışı ile önceki güne göre beşinci bir fiyat artışını takip edebilir. Antikor uzmanı, kan kanseri ilacı Monjuvi için cesaret verici verilerden etkilendi. Bir gün önce, Morphosys de dahil olmak üzere birçok şirkette bir Alzheimer ilacıyla yapılan iyi çalışma sonuçlarının ardından ilaç endüstrisinde bir havai fişek gösterisi yapıldı.

DAX endeksi (DAX 40 endeksi) nedir?  DAX endeksi nedir?

Related posts

DAX Analizi 5 Temmuz

Alireza

10 Mart Piyasa Gelişmeleri

Alireza

Avrupa Piyasaları ve DAX toparlanma sürecinde

Alireza