Almanya BorsasıAnalizDAXDAX 40ForexGER 40GER40 AnaliziHaberlerKripto EğitimiTürkiyeTürkiye Ekonomisi

DAX 40 En Yüksek Seviye

DAX Endeksi bir rekorun ardından haftaya temkinli başlangıç ;- DAX 40 En Yüksek Seviye

DAX 40 En Yüksek Seviyeye Dokunuyor

DAX 40 En Yüksek Seviye mi ? Haftanın başında 15.600’e ulaştı. Özellikle otomotiv hisseleri toparlanıyor, Ifo geri DAX 40 En Yüksek Seviye konsolidasyonunun üst sınırına ulaşıldı

Bu hafta ticaretin başlangıcında, piyasanın hangi yöne gidebileceğini bilmenin bir yolu yoktu. Ön değişim değişmeden kaldı ve bu nedenle, geçen hafta çizdiğimiz aralığın 200 hareket noktası ile üst üçte birindeydi.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Andreas Bernstein ile sabah canlı yayında, günlük grafikteki ilk alıntılara ve endeksin genel resmine baktık.

DAX 40 En Yüksek Seviye; daha sonraki kurs için hangi takımyıldızlar türetilebilir?

Ancak bugün, müzik tüketimimizi şekillendirmeye yardımcı olan iPod’un 20. yılyıldönümü vardı.2 yıllık uzun süredir devam eden sistem, CD çalarları veya MP3’leri büyük ölçüde geçmişte kaldı. Bu nedenle sabah gözümüz Apple, Spotify ve Amazon şirketlerine yani pazar segmentinin üç büyük temsilcisine çevrildi. Haftanın başında tekrar stabilize olan Bitcoin’e de baktık.

Yan faz, başlangıçta ticaretin ilk saatinde devam etti. Cuma günkü kapanış fiyatına yakın fiyatlarda net bir eğilim görülmedi. Piyasa, sadece sabah 10:00’da yayınlanan ifo iş ortamı endeksini de bekliyordu. Art arda dördüncü ay düştü ve şimdi dördüncü çeyrekte ekonomik büyümenin durmasıyla birlikte stagflasyona işaret edebilir.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Çünkü bu akşam Facebook’tan gelecek çeyrek rakamları merakla bekleniyor. Bu, birkaç gün önce Snap’te olduğu kadar kötü karşılanmış olabilir mi?

Bayimiz Kai ile bu röportajda bunu konuştuk ve dünyanın en büyük sosyal ağında olası bir isim değişikliği hakkında fikir alışverişi yaptık.

İkinci konu, Pinterest’in PayPal tarafından planlanan devralınmasıydı. Ödeme hizmeti sağlayıcısı, başlangıçta buna borsada olumsuz bir tepki aldı ve şimdi devralmayı iptal etti. Pinterest’i zaten bu kadar ilginç yapan ve başka bir büyük ağa ihtiyacı var mı? Bu, Andreas Bernstein ile biraz tartışılmalıdır.

Oynaklık açısından, yine bir düşüş oldu ve DAX 40, aylık en yüksek seviyelere doğru bir adım daha attı. Bunlar yeniden tanımlanmadı, ancak kapanış fiyatında yeni bir zirveye ulaştı. Günün en düşüğü ile en yükseği arasında sadece 80 puan vardı. Tam olarak 15.599’da kapattık, bu da geçen haftanın aşağı trend çizgisinde oldukça fazla.

Öğleden sonra piyasada nispeten az şey oldu, bu nedenle endeks daha fazla hareket göstermedi. Sadece işlem saatlerinden sonra, piyasa genelindeki S & P500 tüm zamanların en yüksek seviyesine tırmandığında piyasalar ivme kazandı. Diğer pazar segmentleri üzerindeki etkisi inkar edilemez.

DAX 40 En Yüksek Seviye işlem günü için ilgili günlük parametreler burada listelenmiştir:

  • Açılış 15.580.58
  • Günlük en yüksek 15.611,95
  • Günlük en düşük 15,531,95
  • Önceki günün oranı 15.542,98
  • Kapanış fiyatı 15.599.23

Alım satımın sonunda, gün içi grafikte en az bir trend ve alım satım sonrası aylık en yüksek seviyeyi tekrar daha net gördük

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

5 Ağustos Dünya Borsaları Gündemi

Alireza

21 Temmuz Avrupa Hisse Senetleri 

Alireza

DAX yıl sonu analizi

Alireza