Image default
Almanya BorsasıAnalizDAXDAX40ForexGER40GER40 AnaliziKripto EğitimiŞirketler

Bayer AG Nedir ? Bayer AG Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Bayer AG

Bayer AG, (Bayer AG Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği için tıklayın) sağlık ve tarım alanlarında 150 yılı aşkın bir geçmişe ve temel yetkinliğe sahip bir Yaşam Bilimleri şirketidir. Yenilikçi ürünlerimizle, zamanımızın bazı önemli sorunlarına çözüm bulunmasına katkıda bulunuyoruz.

Bayer AG, büyüyen ve yaşlanan dünya nüfusuna, yeterli miktarda gıda ve gelişmiş tıbbi bakım sağlamayı amaçlar. Yenilikçi ürünlerimizle, zamanımızın bazı önemli sorunlarına çözüm bulunmasına katkıda bulunuyoruz. Artan yaşam beklentisiyle, araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi hastalıkları önleme, hafifletme ve tedavi etmeye odaklayarak büyüyen bir nüfus için yaşam kalitesini iyileştiriyoruz. Ayrıca yüksek kaliteli gıda, yem ve bitki bazlı hammaddelerin güvenilir bir şekilde tedarik edilmesine önemli bir katkıda bulunuyoruz.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Bayer AG’in hedefi nedir?

Bayer AG,Sürdürülebilir bir şekilde çalışmaya ve sosyal ve etik sorumluluklarımızı yerine getirmeye kararlıdır. Yenilikçilik tutkusu olan çalışanlar, Bayer’de mükemmel gelişim fırsatlarından yararlanır. Bütün bunlar üç amacı oluşturuyor:

Bayer AG nedir? Bayer AG Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği | Ger40.com

Yaşam Bilimleri İşletmelerine Özel Odaklanma

Bayer AG ürünleri nedir?

Bayer AG Grubu, aynı zamanda raporlama bölümlerimiz olan İlaç, Tüketici Sağlığı ve Mahsul Bilimi olmak üzere üç bölümü olan bir yaşam bilimi şirketi olarak yönetilmektedir. Etkinleştirme İşlevleri, operasyonel işi destekler. 2020’de Bayer Grubu, 83 ülkede 385 konsolide şirketten oluşuyordu.
İş Operasyonları Bölümlerin Sorumluluğundadır

Bayer AG, İlaç bölümü, özellikle kardiyoloji ve kadın sağlığı için reçeteli ürünlere ve onkoloji, hematoloji ve oftalmoloji alanlarında özel terapötiklere odaklanmaktadır. Bölüm ayrıca, gerekli kontrast maddeleriyle birlikte tanısal görüntüleme ekipmanlarını pazarlayan radyoloji işini de içermektedir.

Dünya Borsaları ; Borsa nedir ? Dünya borsaları canlı fiyatı için tıklayın

Canlı DAX Fiyatı ve Grafiği için tıklayın

Tüketici Crop Science bölümü, tohum, bitki koruma ve tarım dışı haşere kontrolü alanlarında faaliyet gösteren dünya lideri bir tarım kuruluşudur. Mahsul Koruma / Tohum işletme birimi, yüksek değerli tohumlardan ve yenilikçi haşere yönetimi çözümlerinden oluşan geniş bir portföyü pazarlarken aynı zamanda sürdürülebilir tarım için kapsamlı müşteri hizmetleri sunar. Çevre Bilimi işletme birimi, vektör ve haşere kontrolü ve ormancılık gibi profesyonel tarım dışı uygulamalar için ürün ve hizmetler sağlar.

Bayer AG nedir? Bayer AG Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği | Ger40.com

Sağlığı bölümü, dermatoloji, besin takviyesi, analjezik, sindirim sağlığı, soğuk algınlığı, alerji, sinüs ve grip kategorilerinde ağırlıklı olarak reçetesiz (OTC = reçetesiz) ürünler pazarlamaktadır.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

En çok satan Bayer AG ürünleri:

İlaç alanında: Xarelto™, Eylea™, Adempas™, Xofigo™, Stivarga™, Mirena™-Produktfamilie, Kogenate™ / Kovaltry™ / Jivi™, Nexavar™, YAZ™ / Yasmin™ / Yasminelle™, Glucobay™, Adalat ™, Aspirin™ Kardiyo, Betaferon™ / Betaseron™, Gadavist™ / Gadovist™ ve Stellant™
Tüketici Sağlığı alanında: Claritin™, Aspirin™, Bepanthen™ / Bepanthol™ Aleve™, Canesten™, Alka-Seltzer™-Produktfamilie, Elevit™, One A Day™ ve MiraLAX™
tarım alanındaki kilit markalar şunlardır: Confidor™ / Gaucho™ /Nativo™-Produktfamilie und die Prosaro™-Produktfamilie

 

Bayer Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği (Canlı BAYN Fiyatı ve Grafiği)

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz

Related posts

DAX Endeksi 19 Kasım

Alireza

Piyasalarda 26 Nisan işlem günü

Alireza

DAX Analizi 15 Ağustos

Alireza