Almanya BorsasıAnalizDAXDAX40ForexGER40GER40 AnaliziKripto EğitimiŞirketler

Deutsche Telekom Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Duetsche-Telekom

Deutsche Telekom Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Deutsche Telekom AG, telekomünikasyon ve bilgi teknolojisi hizmetlerinin sağlanmasıyla uğraşmaktadır. Aşağıdaki bölümler aracılığıyla faaliyet göstermektedir: (Deutsche Telekom Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği için tıklayın) Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Sistem Çözümleri ve Grup Genel Merkezi ve Grup Hizmetleri. Almanya segmenti, tüm sabit ağ ve mobil faaliyetleri içerir.

Deutsche Telekom AG’nin Amerika Birleşik Devletleri segmenti, ABD pazarındaki tüm mobil etkinlikleri birleştirir. Avrupa segmenti, Yunanistan, Romanya, Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Hollanda, Slovakya, Avusturya, Arnavutluk, F.Y.R.O.’daki ulusal şirketlerin tüm sabit ağ ve mobil operasyonlarını kapsamaktadır. Makedonya ve Karadağ. Sistem Çözümleri segmenti, sabit ve mobil ağlar, son derece güvenli veri merkezleri ve standartlaştırılmış platformlardan oluşan kapsamlı bulut ekosistemi ve küresel ortaklıklar için entegre çözümler sunar.

Deutsche Telekom Genel Merkezi ve Grup Hizmetleri bölümü, Global ağ fabrikası ve grup teknolojisi biriminin yanı sıra Pan-Net endüstrileri gibi yönetim kurulu departmanına odaklanır. Şirket 2 Ocak 1995’te kuruldu ve merkezi Bonn, Almanya’da bulunuyor.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Deutsche Telekom Hisse Senedi Nereden ve Nasıl Alinir?

DAX Nedir tescilli verileri, AG’nin şu anda DAX Nedir de Rank 2 olarak derecelendirildiğini ve önümüzdeki birkaç ay içinde DTEGY hisselerinden piyasaya göre ortalamanın üzerinde bir getiri beklediğimizi gösteriyor.

Deutsche Telekom

Ek olarak, Deutsche Telekom VGM Puanı A’ya sahiptir (bu, kişisel ticaret tarzınıza en uygun hisse senetlerine odaklanmanızı sağlayan bireysel Stil Puanlarının ağırlıklı ortalamasıdır). Değerleme metrikleri, değerinin düşük olabileceğini gösteriyor. A Değer Puanı, değer yatırımcıları için iyi bir seçim olacağını gösterir. DTEGY’nin finansal sağlığı ve büyüme beklentileri, pazardan daha iyi performans gösterme potansiyelini göstermektedir.

Şu anda Deutsche Telekom büyüme Puanı B’ye sahiptir. Son fiyat değişiklikleri ve kazanç tahmini revizyonları, bunun Momentum Puanı A olan momentum yatırımcıları için iyi bir hisse senedi olacağını göstermektedir.

yılda Taikan elektrikli sedan’ın başarılı satışından geliyor. Bu otomobilden 20.015 adet satıldı ve şirketin 4,2 milyar Euro’luk işletme karı elde etmesine yardımcı oldu. Porsche’nin 2019’daki faaliyet karı 4,4 milyar dolardı.

Dünya Borsaları ; Borsa nedir ? Dünya borsaları canlı fiyatı için tıklayın

Canlı DAX Fiyatı ve Grafiği için tıklayın

Hisse senedi alım satım ve yatırımlarınızda size yardımcı olacak en son (DTE.DE) hisse senedi fiyatını, geçmişini, haberlerini ve diğer hayati bilgileri bulun.

Deutsche Telekom Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği (Canlı DTE Fiyatı ve Grafiği)

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

31 Mayıs Piyasa Gelişmeleri

Alireza

DAX Analizi 9 Ağustos

Alireza

DAX Analizi 19 Mayıs

Alireza