ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

DAX Analizi 13 Aralık

DAX Analizi 13 Aralık | GER40.COM

DAX’ta Artış Bekleniyor

DAX Analizi 13 Aralık, DAX endeksi (DAX 40 endeksi), merkez bankaları haftasında toparlanma eğilimine devam etmelidir. ABD merkez bankasının yanı sıra Avrupa, İngiltere ve Japonya’dan gelen para otoriteleri de önümüzdeki günlerde para politikasının bundan sonraki seyrini belirleyecek. Piyasa katılımcıları, özellikle Fed’in halihazırda faiz oranlarında bir geri dönüşün olup olmadığı konusunda endişeli. Tabii ki, yatırımcılar yıllık mali tablolarına yavaş yavaş hazırlanırken pandemi ve onun Omikron varyantı manşetlere hükmetmeye devam ediyor.

DAX Analizi 13 Aralık

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

Dax hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Analizi 13 Aralık bir başlangıç ​​sizi bekliyor: Önde gelen Alman endeksinin bir göstergesi olarak X-Dax (DAX 40), borsa başlamadan yaklaşık bir saat önce yüzde yarım artarak yaklaşık 15.700 puana ulaştı. Önde gelen Euro Bölgesi endeksi EuroStoxx 50 (EURO STOXX 50) benzer bir eğilime sahiptir.

Kasım ortasında 16.290 puanla rekor seviyeden önceki ayın sonunda yaklaşık 15.000 puana gerileyen Dax, kısa süre önce iyi bir toparlandı. Borsacılar tarafından uzun vadeli eğilimin bir göstergesi olarak kabul edilen 200 günlük çizgiyi güçlükle de olsa tuttu. Önceki hafta, zaman zaman 15.834 puana geri dönmüştü.

DAX Analizi 13 Aralık | GER40.COM

DAX Analizi 13 Aralık bireysel değerler arasında, analistlerin daha ileri ilk değerlendirmeleriyle birlikte Daimler Truck’ın belgelerine odaklanılır. Daimler’in ticari araç bölümü Cuma günü gruptan ayrıldı ve bağımsız olarak borsada işlem gördü. Uzmanlar, 48 avroya varan fiyat hedefleriyle kamyon pazarı liderinin yatırım hikayesini beğeniyor. Cuma günü 30,66 Euro’ya kadar mal oldular ve şimdi Tradegate ticaret platformunda 32,20 Euro’ya yükseldiler.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Analizi 13 Aralık Kordonun kesilmesi aynı zamanda hala iyi bir üçte birine sahip olan eski anne Daimler’in kağıtları için de iyi. Hisse senedi pazarlamacıları, yükselen fiyatlar ile gerçekleştiği görülen grubun bireysel bölümlerinin daha yüksek bir değerlemesine güveniyor.

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

DAX 40 Almanya 2022 GSYİH Büyüme Tahminini Yükseltti

Alireza

Volkswagen Talep Görüyor

Alireza

Borsalar 17 Aralık

Alireza