ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

DAX yıl sonu analizi

DAX yıl sonu analizi | ger40.com

DAX yıl sonu rallisine hazır mı?

DAX yıl sonu analizi geçen hafta ve elde edilen fiyat artışları, Dax’taki boğalar için yıl sonu rallisine doğru önemli bir adım oldu. Dax’ta kısa bir değişikliğine neden oldu. DAX endeksi (DAX 40 endeksi), o zamana kadar destek bölgesini 15.000 puanlık bir testle tehdit ederse, duyarlılık tersine döndü ve boğaların tekrar şansı vardı. Ancak sonrasında pek inandırıcı olmadılar. 15.800 puan civarındaki direnç alanı, alıcıların Cuma günü tekrar kendilerini göstermelerine fırsat vermeden, haftanın ikinci yarısında küçük bir düzeltmeye neden oldu.

Şu anda Dax’ta her iki tarafın da tartışabileceği bu tipik durumlardan birine sahibiz. Bir yıl sonu rallisi veya 15.000 / 14.800 puanlık başka bir test görürsek, şu anda soru bu.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Boğalar son zamanlarda tamamen ikna edici olmasa da, en son ivme uzun taraftaydı. Bu hafta 15.800 puandaki direnç alanı bu nedenle baskı altına alınmalı, böylece bir sonraki zorluk 16.000 (+) puanda ele alınabilir. Dax endeksi ne kadar ivme kazanırsa ve 15.500 / 400 puanın altına ne kadar düşerse, 15.000 / 14.800 puanlık bir test için risk o kadar artar.

DAX yıl sonu analizi | ger40.com

DAX yıl sonu analizi

DAX Analizi 13 Aralık

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

Dax hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX yıl sonu analizi tartışılan hisseler

Citigroup Global Markets Europe AG ve bağlı şirketleri, analiz edilen şirketlerin hisselerinde veya bu hisselere dayalı ürünlerde, piyasa yapıcı olarak veya kendi hesapları için düzenli olarak ticaret yapmaktadır. Bu şirketler, ürünü ihraç eden veya dayanak menkul kıymetler ile çeşitli türlerde iş ilişkileri içinde olabilir ve bu bağlamda, ürünün kendisine veya dayanak menkul kıymetlere ilişkin gizli bilgiler alabilir. Ayrıca, piyasa fiyatı, fiyat, Dax endeksi veya ürünün diğer faktörleri üzerinde olumsuz etkisi olan hedge işlemleri gibi ürün veya dayanak menkul kıymetler ile ilgili olarak kendi pozisyonlarımızı alabileceğimizi ve dolayısıyla ayrıca Ürünün değerini etkileyebilir.

DAX yıl sonu analizi tüm bilgiler bilgimiz dahilinde, ancak garantisi yoktur. DAX®, Deutsche Börse AG’nin tescilli ticari markasıdır. DivDAX®, Deutsche Börse AG’nin tescilli ticari markasıdır.

EURO STOXX 50® ve ticari markaları, lisans altında kullanılan Stoxx Limited, Zürih, İsviçre ve/veya lisans verenlerinin (“Lisans Verenler”) fikri mülkiyetidir. Dax endeksi dayalı menkul kıymetler hiçbir şekilde Stoxx veya lisans verenleri tarafından desteklenmez, ihraç edilmez, satılmaz veya reklamı yapılmaz ve lisans verenlerin hiçbirinin bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Dow Jones ve Nasdaq durumu

DAX yıl sonu analizi | ger40.com

Dow JonesSM, Dow Jones Industrial AverageSM ve DJIASM, Citigroup Global Markets Europe AG’nin bir lisans sözleşmesinde belirli amaçlar için kullanmasına izin verilen Dow Jones & Company, Inc.’in hizmet markalarıdır. Citigroup Global Markets Europe AG’nin Dow Jones Industrial Average SM ile ilgili garantileri Dow Jones tarafından ne garanti edilir, ne satılır ne de teşvik edilir. Dow Jones, Varantlara yapılan herhangi bir yatırımın yeterliliği konusunda hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez.

DAX yıl sonu analizi

DAX Analizi 13 Aralık

Nasdaq®, Nasdaq-100® ve Nasdaq-100 Index®, Citigroup Global Markets Europe AG’nin bir lisans anlaşmasında belirli amaçlar için kullanımına izin verilen Nasdaq Stock Market, Inc.’in ticari markalarıdır. Citigroup Global Markets Europe AG’nin Nasdaq-100 Index® ile ilgili garantileri Nasdaq Stock Market, Inc. tarafından garanti edilmez, satılmaz veya tanıtılmaz. Nasdaq Stock Market, Inc. Varantlar. Standard & Poor’s®, S & P®, S&P 500® ve Standard & Poor’s 500, The Mc-Graw-Hill Companies, Inc.’in ticari markalarıdır ve Citigroup Global Markets Europe AG’ye kullanım için lisanslanmıştır. Ürün, Standard & Poor’s tarafından desteklenmemekte, tavsiye edilmemekte veya desteklenmemektedir ve Standard & Poor’s, ürüne yatırım yapmanın tavsiye edilebilirliği konusunda herhangi bir beyanda bulunmamaktadır.

DAX yıl sonu analizi

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

DAX Analizi 23 Şubat

Alireza

CONTINENTAL Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Alireza

Avrupa Piyasaları ve DAX toparlanma sürecinde

Alireza