ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

DAX Analizi 22 Aralık

DAX Analizi 22 Aralık- DAX Analizi 25 Ocak | ger40.com

DAX 40 Bugün biraz toparlanacak

DAX Analizi 22 Aralık , DAX endeksi (DAX 40 endeksi), hafta başında yaşadığı kayıpların ardından Çarşamba günü biraz daha toparlanacak. Olumlu ABD gereklilikleri göz önüne alındığında, ticaret evi Broker IG, Xetra başlangıcından yaklaşık iki saat önce Alman gösterge endeksini yüzde 0,31 artışla 15.495 puanla değerlendirdi. Bu, borsa barometresinin Pazartesi günü kırılan ve uzun vadeli eğilimi tanımlayan 200 günlük basit ortalama çizgisine yaklaşmaya devam etmesi gerektiği anlamına geliyor.

DAX Analizi 22 Aralık , ABD’nin önde gelen hisse senedi endeksleri Salı günü istikrarlı bir şekilde yükseldi ve günlük zirvelerinin yakınında kapandı. ABD Başkanı Joe Biden’ın devasa iklim ve sosyal paket hakkında Senatör Joe Manchin ile tekrar görüşmek istediği haberi – şu ana kadar Demokrat parti meslektaşı Biden’ın planlarını engelledi.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Analizi 22 Aralık, QC Partners portföy yöneticisi Thomas Altmann, yerel borsaya yönelik şunları yazdı: “Hafta başındaki büyük fiyat kayıplarından sonra, şimdi her şey Dax’in Noel günlerine uzlaştırıcı bir düzeyde girdiğini gösteriyor. Dax hala tüm zamanların en yüksek seviyesinin oldukça altında Ama aynı zamanda Kasım sonu ve Aralık ortasındaki en düşük seviyelerinden de biraz toparlandı. ” Bu çalkantılı zamanlarda, yatırımcılar borsada küçük Noel hediyelerini dört gözle beklemeliler.

DAX Analizi 22 Aralık | ger40.com

Deutsche Post DHL, devam eden paket patlamasından çok para kazanmaya devam ediyor. Ancak giderek daha fazla rakip pastadan pay almak istiyor. İsveç paket servisi Instabox, gelecek yıldan itibaren önemli Alman pazarını hareketlendirmek istiyor. Wirtschaftswoche’nin Salı günü bildirdiğine göre, Stockholm merkezli şirket 2022’de Almanya’da DHL gibi hizmet sağlayıcılarla rekabet edecek. DAX Analizi 22 Aralık Instabox’ın kurucusu Alexis Priftis gazeteye verdiği demeçte, “Almanya’da da aynı gün teslimat yapmak istiyoruz” dedi.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Diğer şeylerin yanı sıra Instabox, tüketicilerin siparişlerini kendilerinin teslim alabileceği kendi parsel istasyonlarını kurmak istiyor. İlk yıl Almanya’da 1000 civarında parsel istasyonu hedeflenecekti. Teklif, başlangıçta Hamburg, Berlin ve Rheinland’da ve daha sonra da ülkenin başka yerlerinde sunulmalıdır. Edinilen bilgiye göre ilk lojistik merkezleri Düsseldorf ve Berlin’de inşa edilecek. Instabox şimdiye kadar İskandinavya ve Hollanda’da aktif. Başlangıç, dpa-AFX’ten malzeme kullanarak ilk yıl Almanya’da 500 ila 1000 yeni çalışanı işe almayı planlıyor

DAX Analizi 22 Aralık

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

30 Mart Piyasa Gelişmeleri

Alireza

12 Nisan Piyasa Gelişmeleri

Alireza

DAX Analizi 6 Eylül (08:30)

Alireza