ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

DAX Analizi 6 Aralık

DAX Analizi 6 Aralık- DAX Endeksi 01 Aralık - Dax endeksi bu hafta ne olacak

DAX’ı stabilize etmek için bir sonraki girişim

DAX Analizi 6 Aralık, Güçlü fiyat dalgalanmalarıyla geçen iki zayıf haftanın ardından Pazartesi günü Alman borsasında haftaya olumlu bir başlangıç ​​yapılıyor. Önde gelen Alman DAX endeksi (DAX 40 endeksi) için bir gösterge olarak X-Dax (DAX 40), Xetra açılışından bir saat önce sinyal vererek yüzde 0,75 artışla 15 283 puana ulaştı. Önde gelen Euro Bölgesi endeksi EuroStoxx 50’nin (EURO STOXX 50) yüzde 0,8 daha yüksek olması bekleniyor.

DAX Analizi 6 Aralık, dördüncü korona dalgası sırasında ve yakın zamanda Omikron varyantı tarafından güçlendirilen Dax, Kasım ortasında 16.290 puan rekor kırdıktan sonra son iki haftada yüzde altıdan biraz fazla düştü. Omikron’un ortaya çıkışından bu yana, 15.000 ila 15.500 puan arasında hareket etti.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Broker Oanda’dan piyasa analisti Jeffrey Halley, sabah yaptığı yorumda, haftanın başında, Güney Afrika’dan Omikron varyantının nispeten hafif semptomları hakkında bir raporun yatırımcıların rahat bir nefes almasına izin vereceğini yazdı. Ayrıca, Güney Afrika’ya göre, Omikron nedeniyle hastanelerde yatan hastaların çoğunun daha önce hastalıkları vardı. Tabii ki, veritabanı küçük, bu yüzden Halley devam ediyor, ancak yatırımcılar bunu kolaylaştırdı: “Omikron varyantı daha hafif – pazar dönüşü – her şeyi satın alın”.

DAX Analizi 6 Aralık

DAX Analizi 6 Aralık, CMC Markets UK ticaret evinden analist Michael Hewson da önümüzdeki birkaç gün içinde, özellikle de ABD’den gelen hafta sonunda açıklanacak olan enflasyon verilerinin daha da önemli bir artış göstermesi durumunda, daha fazla kar elde edilmesi konusunda uyardı. Uzmana göre borsalar bu yıl iyi gitti ve yatırımcılar Noel’e yaklaştıkça riski azalttı. Hafta sonundan kısa bir süre önce olası ödeme zorlukları konusunda uyarıda bulunan Çinli emlak şirketi Evergrande de görüş alanında.

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Analizi 6 Aralık, JPMorgan, Deutsche Bank (Deutsche Bank) hisselerini “Nötr”den “Fazla Kilolu”ya yükseltti. Analist Kian Abouhossein, grubun mevcut yönetim altında 2019’da sunulan yeniden yapılandırma stratejisini tutarlı bir şekilde uyguladığını yazdı. Gelir sabitlendi ve – daha da önemlisi – bütçe meyve veriyor. Alım satım seansından önce Deutsche Bank, Cuma günü Xetra kapanışında Tradegate’de yüzde iki değer kazandı.
Uyuşturucu araştırmacısı Evotec’in (EVOTEC SE) makalelerinde, Morgan Stanley tarafından yapılan olumlu bir çalışmanın ardından işler de erken gelişti. Tradegate’de, artı Xetra kapanışında yüzde yarım oldu.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

Dax hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

26 Ocak Piyasa Gelişmeleri

Alireza

DAX Analizi 26 Eylül

Alireza

Dax 40 Nasıl Yatırım Yapılır?

Alireza