Almanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40EuroForexGER 40GER40GER40 AnaliziHaberlerKripto Eğitimi

DAX Analizi 20 Eylül

DAX Analizi 20 Eylül - 12 Ocak Piyasa Gelişmeleri | GER40.com

DAX Analizi

DAX Analizi 20 Eylül, Alman borsasındaki fiyatlar başlangıçta Salı günü düşük bir seviyede istikrar kazanmaya devam etmeli. Önde gelen endeks DAX endeksi (DAX 40) için bir gösterge olarak X-Dax, ana ticaretin başlamasından yaklaşık bir saat önce 12.875 puanda yüzde yarım daha yüksek bir sinyal verdi. Önde gelen euro bölgesi endeksi EuroStoxx 50′nin de biraz artması gerekiyor. Spesifikasyonlar destekleyici, ABD öncü endeksi Dow önceki akşam yükseldi ve Asya borsaları da kazanç bildirdi.

DAX Analizi 20 Eylül

Canlı DAX Fiyatı ve Grafiği için tıklayın

Bir gün önce, DAX endeksi (DAX 40) iki ayın en düşük seviyesine düşmekten kıl payı kurtulmuştu. Burada alıcılar daha sonra tekrar şanslarını aradılar. Daha sonra en önemli ABD endekslerinin toparlanmasıyla güçlendiler. Bu arada, ABD Merkez Bankası’nın Çarşamba günkü faiz oranı kararı odak noktası olmaya devam ediyor.

Nasdaq 100 nedir?

Dünya Borsaları ; Borsa nedir ? Dünya borsaları canlı fiyatı için tıklayın

DAX endeksi (DAX 40)‘taki bireysel unvanlar söz konusu olduğunda, Henkel Tradegate pazarından önce yüzde üç oranında yükseldi. Yapıştırıcılar segmentindeki iyi işler sayesinde, tüketim malları grubu, cari yıl için satış tahminini yeniden artırdı.

Ayrıca analist yorumları fiyatları hareketlendirdi. Deutsche Börse hisseleri, Credit Suisse’den gelen iyimser bir yorumla desteklenerek yüzde bir oranında yükseldi. Fraport hisseleri, Barclays Bank’ın onları iki yatırım derecesi ile zayıftan fazla kiloya yükseltmesinin ardından yüzde üçten fazla yükseldi.

Evotec yüzde iki büyüdü. Farmasötik ilaç araştırmacısı, ABD Savunma Bakanlığı’ndan yaklaşık 50 milyon ABD doları değerinde bir sözleşme aldı.

DAX endeksi (DAX 40 endeksi) nedir?  DAX endeksi nedir?

Related posts

DAX 40 Kasım Ayına Pozitif Başlangıç

Alireza

DAX Porsche SE; Stokta Neler Var ?

Alireza

Almanya Borsası 5 Ocak

Alireza