ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

DAX Analizi 24 Ocak

DAX Analizi 24 Ocak

DAX için düşüş bekleniyor

DAX Analizi 24 Ocak, Dax’taki (DAX endeksi (DAX 40 endeksi) gerileme, başlangıçta haftanın başında devam etmelidir. Broker IG, önde gelen Alman endeksini Xetra’nın başlamasından iki saat önce yüzde 0,4 daha düşük 15.546 puana değerlendirdi. Yıl başında 16.290 puanlık rekorunu kırdıktan sonra, odak şimdi başlangıç ​​hedefi olarak 15.369 puanla üstel 200 günlük çizgide. Uzun vadeli eğilim için bu barometre alanında, gerilemelerin ardından Ekim, Kasım ve Aralık aylarında tekrar alıcılar bulundu.

DAX Analizi 24 Ocak Wall Street’te Dow Jones Industrial Cuma günü ortalama çizgisinin altına düştü. Teknoloji hisselerinde devam eden düşüş, Netflix’in abonelik görünümündeki büyük hayal kırıklığının ardından Nasdaq 100 endeksini Ekim ayının en düşük seviyesine çekti. Commerzbank uzmanlarına göre, ABD borsaları için “acımasız hafta” bir yıldan uzun süredir görülen en zayıf haftaydı. Odak noktası şimdi Çarşamba günkü ABD merkez bankası toplantısı ve hepsinden öte, Fed patronu Jerome Powell’ın faiz artırımlarının hızına ilişkin sinyaller vermesinin beklendiği basın toplantısı. Son zamanlarda yatırımcılar, Fed’in yüksek enflasyona önceden düşünülenden daha hızlı bir şekilde karşı koyacağını varsaydılar.

DAX Analizi 24 Ocak

NFT Nedir, Ne İşe Yarar?    Hangi Altcoin Alınmalı?  

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Analizi 24 Ocak Ukrayna krizi de giderek daha fazla sorun haline geliyor. Büyük gerilimlerin ortasında, ABD Dışişleri Bakanlığı diplomat ailelerine Kiev’deki ABD büyükelçiliğini terk etmelerini emretti.

Bir basın raporuna göre Lufthansa, Alitalia’nın halefi ITA Airways’de yüzde 40 hisse isteyebilir.

DAX Analizi 24 Ocak – İtalyan gazetesi “Il Foglio”, isimsiz kaynaklara atıfta bulunarak, her iki tarafın da anlaşmaya yakın olduğunu bildirdi. Önümüzdeki günlerde açıklanabilecek plan, Avrupa Birliği’nin onayına bağlı. Bloomberg haber ajansı tarafından yorum yapılması istenen ITA sözcüsü, 31 Ocak’ta şirketin yönetim kuruluna stratejik bir plan sunulmadan önce potansiyel ittifaklar konusunda hiçbir adım atılmayacağını söyledi.

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

21 Ocak Piyasa Gelişmeleri

Alireza

Almanların 10 favori hisseleri

Alireza

24 Şubat Piyasa Gelişmeleri

Alireza