ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

DAX Analizi 3 Ocak

DAX Endeksi 3 Ocak Akşam Analizi

DAX Analizi 3 Ocak

DAX Analizi 3 Ocak Alman borsasındaki yatırımcılar, 2022 ticaret yılının başlangıcında rahat olmalı. Yıla dostça bir son verdikten sonra, DAX endeksi (DAX 40 endeksi) için bir gösterge olarak X-Dax (DAX 40) yüzde 0.15 artışla 15.909 puana işaret etti. Pazartesi günü, ticaretin başlamasından yaklaşık bir saat önce.

Önde gelen endeks, eski yılın son birkaç gününde bir toparlanma rallisi ile 16.000 puana yaklaşmıştı. Sonuç olarak, borsa barometresi 2021’de neredeyse yüzde 16’lık bir artışla üst üste üçüncü kâr yılını kaydetti. Önde gelen euro bölgesi endeksi EuroStoxx 50’nin (EURO STOXX 50) de bu sabah orta derecede pozitif olması bekleniyor.

Borsa uzmanı Christoph Geyer, yıla inişli çıkışlı bir başlangıç ​​yapma ihtimalini göz ardı etmiyor: “Tatil öncesi ve tatiller arasındaki dostluk döneminin bu yoğunlukla devam etmesi pek mümkün değil. Ciro bunun için çok düşüktü ve kar almanın cazibesi de çok fazla olmalı. harika.”

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir? 

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Analizi 3 Ocak ana konu korona salgını olmaya devam ediyor. Virüsün omikron varyantı hakkında uzmanlardan temkinli iyimser yorumlar var, çünkü bu görünüşe göre daha az şiddetli kurslara neden oluyor gibi görünüyor. Aşılanmamış kişiler için risk yüksek olmaya devam etmektedir.

DAX Analizi 3 Ocak

Çin’deki emlak krizi de gündemde. Ağır borçlu gayrimenkul geliştiricisi Evergrande’nin hisselerinin Hong Kong’daki ticareti yeniden askıya alındı. Basında çıkan haberlere göre grup, tahvil faizlerinin ödenmesi için bir sürenin geçmesine bir kez daha izin verdi.

DAX Analizi 3 Ocak bu ülkede, diğer şeylerin yanı sıra Teslimat Kahramanına odaklanılır. Berlin dağıtım servisi, yeni hisse ihracı karşılığında İspanyol rakip Glovo’nun çoğunluğunu devralmak istiyor. Delivery Hero hisseleri, 2021’in son işlem günü olan Perşembe günü Tradegate platformunda Xetra kapanış fiyatının hemen altında yüzde birin altında işlem gördü.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

Dax hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Adler Group’un (ADLER) hisseleri için Tradegate yüzde iki iyi bir artış gösterdi. Emlak grubu, LEG Immobilien’in bir yan kuruluşuna yaklaşık 15.500 konut ve ticari birimin satışını tamamladı. Satılan nesnelerin çoğu, kuzey Almanya’daki küçük ve orta ölçekli şehirlerde bulunuyor.

Adler Grubu, Almanya’daki müreffeh şehirlere odaklanmak istiyor. Yüksek borç seviyesi nedeniyle şirket aylardır gayrimenkul satıyor. Satıştan elde edilen gelir esas olarak borcu azaltmak için kullanılacaktır.

DAX Analizi 3 Ocak ayrıca analist çalışmaları dersleri hareket ettirebilir. Bank Citigroup, Lufthansa‘da hisse satın alınmasını tavsiye etti. Gazeteler Tradegate’de yüzde iki buçuk değer kazandı.

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

DAX Endeksi bir rekorun ardından haftaya temkinli başlandı

Alireza

17 Mart Piyasa Gelişmeleri

Alireza

Merck Nedir? Canlı MRK Fiyatı ve Grafiği

Alireza