ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

Sabah Analizi 24 Kasım – Almanya / Avrupa / ABD / Asya

Sabah Analizi 24 Kasım

Bir bakışta borsa günü: Dax’in biraz toparlanması bekleniyor

ALMANYA borsası sabah analizi 24 Kasım göre  son düşüşün ardından, DAX endeksi (DAX 40 endeksi) Çarşamba günü 16.000 puana doğru belirli bir istikrarı işaret ediyor. Broker IG, ticaretin başlamasından yaklaşık iki saat önce lider endeksi değerlendirdi ve yüzde 0,3 artışla 15,986 puana ulaştı. Geçen Perşembe, Dax 16.290 puanla bir başka yüksek seviyeye ulaşmıştı. Yaklaşık yüzde 10’luk bir büyüme ile neredeyse yedi haftalık bir rallinin ardından nihayet 15.866 puana geri döndü.

sabah analizi 24 Kasım göre Ifo iş ortamı, öğleden sonra erken saatlerde bir sürü ABD verisi ve akşamki en son ABD Federal Rezerv toplantısının tutanakları ile gündem ağzına kadar dolu. Credit Suisse’e göre, merkez bankacıları ekonomiyi canlandırmak için başlattıkları menkul kıymet alımlarından çıkışın müjdesini verdiğinden, odak noktası Fed toplantı tutanakları. Tutanakların enflasyon gelişmelerine ilişkin artan belirsizliği göstermesinin muhtemel olduğu belirtildi.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

sabah analizi 24 Kasım göre

ABD borsası sabah analizi 24 Kasım göre ,ABD borsaları da Salı günü düzensiz bir şekilde kapandı. Wall Street’teki standart değerler dostane bir seyir izlerken, teknoloji borsası Nasdaq, son rekor rallisinin ardından düzeltme yoluna devam etti. Bu arada piyasa, para politikası teşviklerinin önceden beklenenden daha hızlı geri çekileceğinden korktu. Dow Jones Sanayi (Dow Jones 30 Sanayi) yüzde 0,55 artışla 35.813,80 puandan kapandı. Pazar genelinde S&P 500 için yüzde 0.17 artarak 4690.70 puana yükseldi. Nasdaq 100 ise yüzde 0,45 düşüşle 16.306,72 puana geriledi, ancak geç işlemlerde ara kaybının yarısından fazlasını oluşturdu.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

sabah analizi 24 Kasım göre

Sabah Analizi 24 Kasım Göre Asya’daki büyük hisse senedi piyasaları Çarşamba günü ortak bir yön bulamadı. Çin anakarasındaki en önemli 300 şirketi içeren CSI-300 Endeksi (CSI 300) en son yüzde 0.3 yükseldi ve Hong Kong ÖİB’deki Hang Seng Endeksi (Hang Seng) yüzde 0.7 yükseldi. işlem görmedi. Japon gösterge endeksi Nikkei 225, önceki gün resmi tatil nedeniyle Tokyo’da işlem olmamasına rağmen, yüzde bir buçuk iyi bir düşüş yaşadı.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

4 Nisan Piyasa Haftalık Görünümü

Alireza

Alman Endüstrisi Üst Üste Altıncı Kez Düşüşte

Alireza

CONTINENTAL Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Alireza