ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

Sabah Analizi 7 Ocak Almanya / ABD / ASYA

Sabah Analizi 7 Ocak

Piyasa Gelişmeleri Almanya/ ABD / Bitcoin

ALMANYA Sabah Analizi 7 Ocak, Haftanın en yüksek ekonomik noktasından önce, yatırımcılar Cuma günü beklemeye alınmalı. Aralık ABD işgücü piyasası raporu öğleden sonra açıklanacak. Borsa tüccarları, ondan istihdam durumu ile ücretler ve maaşlar hakkında daha fazla bilgi bekliyor. Rakamların beklentileri aşması halinde, son dönemde yeniden alevlenen faiz endişeleri artabilir ve hisse fiyatlarını aşağı çekebilir. Artan faiz oranlarıyla ilgili endişeler, Dax’ı bir gün önce geriletmişti. Ayrıca, ABD Sabah Analizi 7 Ocak Avrupa Birliği’ndeki tüketici fiyatlarına ilişkin verilere de odaklanılmaktadır. Broker IG, Alman lider endeksini Xetra’nın başlamasından yaklaşık iki buçuk saat önce, neredeyse değişmeden 16.048 puanda endeksledi. Haftalık bazda, yüzde birin hemen altında bir kâr ortaya çıkıyor. Çarşamba günü, Dax kıl payı yüksek bir rekoru kaçırdı. Perşembe günü, ABD Merkez Bankası’ndan gelen kısıtlayıcı para politikası sinyalleri döviz kurları üzerinde baskı yarattı. Yatırımcılar, Fed’in gelecekteki seyrine ilişkin sinyaller için ABD işgücü piyasası raporunu daha yakından incelemelidir.

Altcoin Nedir? Hangi Altcoin Alınmalı?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

ABD Sabah Analizi 7 Ocak, Yıla güçlü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra New York’taki Wall Street’teki hava bulutlandı. Merkez bankası tutanaklarından alınan ayrıntılar, Çarşamba günü zayıf bir kapanışla sonuçlanmıştı. Perşembe günü, Dow Jones Industrial (Dow Jones 30 Industrial) yüzde 0,47 daha düşerek 36.236.47 puana geriledi.

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

ASYA Sabah Analizi 7 Ocak, Asya’daki en önemli borsalar, ABD Merkez Bankası’nın muhtemelen beklenenden daha kısıtlayıcı bir para politikası sinyalinin önceki gün fiyatlar üzerinde, bazı durumlarda önemli ölçüde baskı yapmasından sonra, Cuma günü ortak bir yön bulamadı. . Japon lider endeksi Nikkei 225 hafta sonunda pek değişmeden kapattı. Çin anakarasından en önemli 300 şirketin yer aldığı CSI 300, son zamanlarda yüzde yarım arttı ve Hong Kong Özel İdari Bölgesi’ndeki Hang Seng Endeksi (Hang Seng) yüzde bir buçuk değer kazandı.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

Dax hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

DAX Analizi 18 Ağustos

Alireza

DAX Analizi 26 Temmuz

Alireza

Piyasa Analizi 25 Temmuz ( 09:45 )

Alireza