Almanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40EuroForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

10 Ağustos Dünya Borsaları Gündemi

Dünya Borsaları - Borsa nedir - dünya borsaları canlı - Menkul Kıymetler Borsaları - | Ger40.com -14 Ocak Piyasa Gelişmeleri

Dünya Borsaları

 10 Ağustos Dünya Borsaları Gündemi ALMANYA

10 Ağustos Dünya Borsaları Gündemi

10 Ağustos Dünya Borsaları Gündemi, Zayıf bir önceki günün ardından, Dax (DAX 40)  Çarşamba günü muhtemelen herhangi bir tepki göstermeyecek. Broker IG, Xetra’nın başlamasından iki buçuk saat önce lider endeksi 13.517 puana yüzde 0.1 daha düşük olarak değerlendirdi. Son zamanlarda, Dax şu anda 13.719 puan olan 100 günlük ortalama çizgisinde birkaç kez yavaşlamıştı. Orta vadeli trend için bir barometre olarak kabul edilir. ABD’deki toparlanma da sekteye uğradı ve teknoloji hisselerinin hakim olduğu Nasdaq endeksleri, Micron Technology’nin satış uyarısının ardından daha da düştü.

Dünya Borsaları ; Borsa nedir ? Dünya borsaları canlı fiyatı için tıklayın

Canlı DAX Fiyatı ve Grafiği için tıklayın

 10 Ağustos Dünya Borsaları Gündemi ABD

10 Ağustos Dünya Borsaları Gündemi

ABD borsasında, haftaya karışık başlayan yatırımcılar Salı gününde temkinli davranmaya devam etti. Özellikle faize duyarlı teknoloji hisseleri, dikkatleri üzerine çeken ABD tüketici fiyat verilerinin yayınlanmasından bir gün önce yeniden baskı altına girdi. Micron (Micron Technology) çip grubundan daha fazla satış geliştirme konusunda daha temkinli açıklamalar da havayı etkiledi. Teknoloji endeksi NASDAQ 100 yüzde 1.15 kayıpla 13.008.17 puana geriledi.

Dünya Borsaları ; Borsa nedir ? Dünya borsaları canlı fiyatı için tıklayın

 10 Ağustos Dünya Borsaları Gündemi Asya

Asian stock markets suffer further losses - BBC News

Asya’da hisse senedi piyasaları Çarşamba günü düştü. Önde gelen Japon endeksi Nikkei 225, kapanıştan kısa bir süre önce yüzde 0,75 düştü. Hong Kong Özel İdari Bölgesi’nin Hang Seng Endeksi (Hang Seng) geçtiğimiz günlerde yaklaşık yüzde iki düştü. Çin anakarasındaki en önemli 300 şirketi listeleyen CSI 300 endeksi (CSI 300), yüzde birden biraz fazla düştü.

Dünya Borsaları ; Borsa nedir ? Dünya borsaları canlı fiyatı için tıklayın

DAX endeksi (DAX 40 endeksi) nedir?  DAX endeksi nedir?

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

DAX Analizi 17 Ocak

Alireza

Avrupa borsaları 30 Kasım

Alireza

DAX Analizi 15 Ağustos

Alireza