ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

Bugün piyasa gelişmeleri

- 10 Aralık Piyasa GelişmeleriBorsalar Analizi 2 AralıkEndeksler Yukarı Yönlü - Bugün piyasa gelişmeleri

Bugün Piyasalara etki edecek olan 10 veri

Bugün piyasa gelişmeleri , 1. DAX nazikçe bekleniyor

Çarşamba günkü gerilemeden sonra DAX endeksi (DAX 40 endeksi) iyi başlamalı. İşlem öncesi göstergelerde, 15.717 puan ile yüzde 0.19 daha yüksek.

Bugün piyasa gelişmeleri ,2. Uzak Doğu’daki borsalar tutarsız

Asya borsaları Perşembe günü farklı yönlerde gelişiyor. Japonya’da Nikkei endeksi yüzde 0,47 düşüşle 28.725,47 puana geriledi. Çin anakarasındaki Şanghay Bileşik Endeksi ise yüzde 1.01 artışla 3.674 endeks puanına 7:50 civarında, Hong Kong’daki Hang Seng ise yüzde 0.99 artışla 24.235 adede yükseldi.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

Dax hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Bugün piyasa gelişmeleri 3. VW Denetleme Kurulu, rotayı beş yıl belirler

Bir sürü model, çok iş, çok para – ve muhtemelen bazı üst düzey kişilikler de. Volkswagen Denetleme Kurulu’nun bu yılki muhtemelen son toplantısının gündemi ağzına kadar dolu. 

Bugün piyasa gelişmeleri 4. GameStop, analistlerin beklentilerinin gerisinde kalıyor

GameStop, son mali tablolarla analistlerin beklentilerini kaçırdı. GameStop, ABD pazarının kapanmasının ardından Çarşamba günü 2021’in üçüncü çeyreği için kitaplarını açtı. Hisse başına 1,39 ABD doları kayıp rapor edilirken, uzmanlar daha önce kağıt başına -0.518 ABD doları varsaymıştı.

Bugün piyasa gelişmeleri 5. L’Oréal, ABD markası Youth to the People’ı satın aldı

L’Oréal, ABD’li cilt bakım şirketi Youth to the People’ı devraldı. Fransız kozmetik üreticisinin Çarşamba günü açıkladığı gibi, buna uygun bir anlaşma imzalandı. Los Angeles merkezli Youth to the People, L’Oréal’in 2021’de 50 milyon dolarlık satış yapacağını söylüyor.

Bugün piyasa gelişmeleri 6. Çalışma: Halka arz piyasası toparlanıyor

Uzmanlara göre, önümüzdeki yıl daha fazla şirketin halka açılmaya cesaret etmesi muhtemel. Ayrıca, Hamburg danışmanlık firması Kirchhoff Consult tarafından Perşembe günü yayınlanan bir araştırmaya göre, bazı şirketler 2021’deki planlarını erteledikleri için Almanya’da çok sayıda gelecek vaat eden aday var.

Bugün piyasa gelişmeleri | GER40.com

Bugün piyasa gelişmeleri  7. İsrail’den Çalışmalar: BioNTech / Pfizer içeren güçlendiriciler aşı korumasını büyük ölçüde artırıyor

Destekleyici aşı, COVID-19 geliştirme veya ölme riskini önemli ölçüde azaltır. Bu, “New England Journal of Medicine”de yayınlanan iki İsrail araştırması tarafından gösterilmektedir. Her iki çalışma da BioNTech / Pfizer mRNA aşısı ile ilgilidir.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Bugün piyasa gelişmeleri  8. Novartis, diyabetik makula ödemi için göz ilaçları ile iyi sonuçlar aldı

Novartis, iki yıllık tedaviden sonra bile, Beovu göz ürünü ile diyabetik makula ödemi (DME) tedavisinde iyi sonuçlar elde etti. Grup Perşembe günü yaptığı duyuruya göre, faz III klinik deneyi Kestrel’in sonuçları, genel olarak olumlu bir fayda-risk profili ile ilk yılın sonuçlarını doğruladı.

Bugün piyasa gelişmeleri 9. Petrol fiyatları yükselmeye devam ediyor

Petrol fiyatları Perşembe günü erken saatlerde yükselmeye devam etti. Sabah, bir varil (159 litre) Kuzey Denizi Brent’i 76.28 dolara mal oldu. Bu, önceki günden 46 sent fazlaydı. Amerikan West Texas Intermediate (WTI) varil fiyatı 59 sent yükselerek 72.95 dolara yükseldi.

Bugün piyasa gelişmeleri 10. Euro 1,13 doların üzerinde sabit

Euro Perşembe günü erken işlemlerde 1,13 doların üzerinde sabit kaldı. Sabah, ortak para birimi olan euro, bir önceki akşam ile kabaca aynı olan 1.1330 dolara mal oldu. Avrupa Merkez Bankası (ECB) Çarşamba öğleden sonra referans oranını 1.1299 dolar olarak belirledi.

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

Borsalar 17 Aralık

Alireza

DAX Analizi 2 Haziran

Alireza

DAX Analizi 26 Ocak

Alireza