ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

DAX Analizi 14 Aralık

DAX Analizi 14 Aralık | GER40.com

Neredeyse hiç hareket yok

DAX Analizi 14 Aralık Frankfurt borsasında çok az hareket vardı. Haftaya güçlü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, yatırımcılar Pazartesi öğleden sonra frene bastı ve o zamandan beri serbest bırakmadı. Commerzbank’taki döviz uzmanlarının dediği gibi, yaklaşmakta olan “Omicron zamanlarında para politikası” göz önüne alındığında, savunma görünüşe göre koz. ABD Merkez Bankası’nın yanı sıra Avrupa, İngiltere ve Japonya’dan gelen para otoriteleri de önümüzdeki günlerde rotayı belirleyecek.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Analizi 14 Aralık (DAX 40 Endeksi) 15.794 puana kadar bir toparlanma ile bu, yatırımcıları bir gün önce uzun süre soğukta bırakmış gibi görünüyordu. Ancak nihayetinde, Alman gösterge endeksindeki kar tamamen eridi ve şimdi bile durma işaretleri var. Aralık ayında yeniden güçlenen Alman gösterge endeksinin bir göstergesi olan X-Dax (DAX 40 Endeksi) , borsanın başlamasına yaklaşık bir saat kala 15.642 puanla yüzde 0.1 yükseldi. Önde gelen Euro Bölgesi endeksi EuroStoxx 50 (EURO STOXX 50) benzer bir eğilime sahiptir.

DAX Analizi 14 Aralık

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

Dax hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Analistlerin yine bireysel değerlerde fiyat hareketinde önemli bir rol oynaması muhtemeldir. MTU’nun (MTU Aero Engines) kağıtları, JPMorgan ve büyük İsviçre bankası UBS’nin bir tavsiye yayınlamasının ardından işlem öncesi aşamada talep gördü. ABD yatırım bankasının 220 Euro’luk hedef fiyatı, iyileştirme için üçte bir oda sinyali veriyor.

DAX Analizi 14 Aralık

DAX Analizi 14 Aralık ticari araç işinin Daimler Truck olarak bölünmesinin ardından Daimler‘deki son coşku ise muhtemelen bir miktar azalacak. Morgan Stanley tavsiyeyi kesti ve hatta bazı aksilik riski görüyor. Son zamanlarda, kağıtlar iyi gitti – piyasa, grubun bireysel bölümlerinin öncekinden daha yüksek bir değerleme yapmasını umuyor. Cuma günü 28 avrodan başlayan Daimler kamyonları 33,48 avroya yükseldi.

DAX Analizi 14 Aralık Yatırımcılar ayrıca, ABD’li finans yatırımcısı Silver Lake’in yatırım yaptığı Software AG’ye (yazılım) da dikkat etmelidir. Yatırım, CEO tarafından başlatılan strateji çerçevesinde şirketin büyümesini hızlandırmayı amaçlayan stratejik bir ortaklığın parçasıdır.

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

DAX Analizi 8 Temmuz

Alireza

22 Eylül Dünya Borsaları Gündemi

Alireza

HelloFresh Nedir? Canlı HFG Fiyatı ve Grafiği

Alireza