Almanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıBorsa EğitimiCompaniesDAXDAX40European stock marketForexGER40GER40 AnaliziKripto EğitimiŞirketler

Delivery Hero Nedir? Canlı DHER Fiyatı ve Grafiği

Delivery Hero Nedir? Delivery Hero Hisse Senedi - Canlı DHER Fiyatı ve Grafiği | Ger40.com

Delivery Hero Hisse Senedi hakkında bilmeniz gereken her şey

Delivery Hero Hisse Senedi (DHER), çevrimiçi yemek siparişi ve teslimat hizmetleri sunar. Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Asya ve Amerika kıtalarında yaklaşık 50 ülkede faaliyet göstermektedir. Delivery Hero SE, Asya operasyonlarını genişletmek için Woowa Brothers Corp. ile stratejik bir ortaklık anlaşmasına sahiptir. Şirket 2011 yılında kurulmuştur ve merkezi Berlin, Almanya’dadır.

Delivery Hero SE, esas olarak çevrimiçi yemek siparişi endüstrisinde faaliyet gösteren Almanya merkezli bir şirkettir. Şirket, restoran ve kafelerden çevrimiçi yemek dağıtım hizmetleri sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, diğerleri arasında pizza, burger, organik yiyecekler, vegan mutfağı ve Asya yemekleri sunmaktadır. Marka portföyü Foodpanda, PedidosYa, Clickdelivery, Talabat, Yemeksepeti, Donesi, Hungerstation, Carriage, Otlob, Mjam ve diğerlerinden oluşmaktadır. Şirket, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Asya ve Amerika’yı kapsayan 40’tan fazla ülkenin topraklarında küresel olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin hizmetlerine Web versiyonu ve mobil uygulama üzerinden ulaşılabilir.

Delivery Hero Nedir? Delivery Hero Hisse Senedi - Canlı DHER Fiyatı ve Grafiği | Ger40.com

Delivery Hero, hizmetini c’de yürüten dünyanın önde gelen yerel dağıtım platformudur. Asya, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da 50 ülke. Şirket, 2011 yılında gıda dağıtım hizmeti olarak başladı ve bugün dört kıtada kendi dağıtım platformunu işletiyor. Ek olarak, Delivery Hero, yeni nesil e-ticaret olan hızlı ticarete öncülük ediyor ve bakkaliye ve ev eşyalarını müşterilere bir saatin altında ve genellikle 10-15 dakika içinde ulaştırmayı hedefliyor. Merkezi Almanya, Berlin’de bulunan şirketin dünya çapında 43.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Delivery Hero, 2017’den beri Frankfurt borsasında işlem görmektedir ve 2020’de lider endeks DAX’ın (Deutscher Aktiendex) bir parçası olmuştur.

Delivery Hero, Foodora, efood.gr, mjam ve Yemeksepeti gibi çeşitli bölgelerde farklı markalar aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca paketleme, reklam ve matbaacılık gibi catering işletmelerine yönelik ürün ve hizmetler sunmaktadır. Şirketin Avrupa, Asya, Amerika ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da operasyonel varlığı bulunmaktadır. Teslimat kahramanının merkezi Berlin, Almanya’dadır.

Delivery Hero SE Hisse Senedi İncelemesi

2022 Sözleşmeleri/Anlaşmaları 

Ocak ayında şirket, Londra genelinde sürdürülebilir teslimatı artırmak için HumanForest ile bir ortaklığa girdi.

2022 Ocak ayında şirket, bir yemek dağıtım uygulaması olan Glovoapp23, S.L’de ek %39,4 hisse satın almak için bir anlaşma imzaladı.

2022 Ocak ayında şirket, Latin Amerikalı bir dağıtım şirketi olan Rappi’deki 150 milyon ABD Doları hissesini elden çıkardı.

Ger40.com

DELIVERY HERO STOK SEMBOLÜ NEDİR?

Delivery Hero, ETR’de “DHER” senedi sembolü altında işlem görür.

DELIVERY HERO NE KADAR GELİR ELDE EDİYOR?

Delivery Hero‘nun piyasa değeri 6.33 milyar dolar ve her yıl 3.97 milyar dolar gelir elde ediyor.

DELIVERY HERO’NUN KAÇ ÇALIŞANI VAR?

Delivery Hero dünya genelinde 43.838 işçi çalıştırmaktadır.

DELIVERY HERO’NUN ANAHTAR YÖNETİCİLERİ KİMDİR?

Delivery Hero Nedir? Delivery Hero Hisse Senedi - Canlı DHER Fiyatı ve Grafiği | Ger40.com

Delivery Hero‘nun yönetim ekibi aşağıdaki kişileri içerir:

Bay L. Niklas Oestberg, Kurucu Ortak, MD, CEO, Yönetim Kurulu Başkanı ve Küresel Danışma Kurulu Üyesi (42 Yaş, 375 bin $ ödendi)

Bay Emmanuel Thomassin, MD, CFO, Yönetim Kurulu Üyesi ve Danışma Kurulu Üyesi (53 Yaş, 350 bin $ ödendi)

Bay Christian von Hardenberg, Teknolojiden Sorumlu Başkan (47 yaşında, 6.97 bin dolar ödendi)

Bay Lukasz Gadowski, Kurucu Ortak (Yaş 45)

Bay Pieter-Jan Vandepitte, COO ve Yönetim Kurulu Üyesi (Yaş 45)

Julia Stoetzel, Yatırımcı İlişkileri Direktörü

Bay Christoph Bast, Yatırımcı İlişkileri Başkanı

Bay Bodo Von Braunmühl, Corp. İletişim Başkanı

Bay Jose Guillermo Calderon, Baş Yönetici. Domicilios Memuru

Bay Duncan McIntyre, Küresel Strateji Başkanı

DELIVERY HERO’NUN ANA RAKİPLERİNDEN BAZILARI KİMDİR?

Delivery Hero SE ile ilgili bazı şirketler arasında Auto Trader Group (AUTO), Scout24 (G24), Rightmove (RMV), Just Eat Takeaway.com (JET), Xing (O1BC), Trainline (TRN), Baltic Classifieds Group (BCG) bulunur. ), GoCo Group plc (GOCO.L) (GOCO), Points.com (PTS), VerticalScope (FORA), Audioboom Group (BOOM), HolidayCheck Group (HOC), AcuityAds (AT), Rhythmone (RTHM) ve Hostelworld Group (HSW).

DELIVERY HERO HİSSEDARLARININ SAHİPLERİ BAŞKA HANGİ STOKLARA SAHİPTİR?

Delivery Hero SE yatırımcılarının sahip olduğu bazı şirketler arasında Etsy (ETSY), Alphabet (GOOG), Activision Blizzard (ATVI), DocuSign (DOCU), Intel (INTC), Accenture (ACN), Advanced bulunur. Mikro Cihazlar (AMD), Alibaba Group (BABA), Chegg (CHGG) ve Salesforce (CRM).

Canlı DHER Fiyatı ve Grafiği

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

22 Eylül Dünya Borsaları Gündemi

Alireza

DAX Analizi 7 Aralık

Alireza

DAX 40 HAFTALIK ANALIZ

Alireza