ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziHaberlerKripto EğitimiTürkiyeTürkiye Ekonomisi

DAX 40 Deutsche Wohnen Hisse Senedi

DAX 40 Deutsche Wohnen Hisse Senedi

Deutsche Wohnen, bir bütün olarak hedefler için doğru yolda olduğunu düşünüyor

DAX 40 Deutsche Wohnen Hisse Senedi ; Deutsche Wohnen, FFO I faaliyet karını ilk dokuz ayda marjinal bir şekilde artırdı ve konut mülk yönetimi segmentindeki kazançlardaki hafif artışlardan yararlandı.Sonuç olarak, yatırım amaçlı gayrimenkullerden elde edilen daha yüksek değerleme kazançlarının net geliri önemli ölçüde artırmasıydı. Şu anda çoğunluğu Vonovia SE’ye ait olan Berlin konut emlak grubu, kendisini bir önceki yıl seviyesinde bir FFO I’in yıllık hedefi için doğru yolda gördüğünü açıkladı. FFO I ile, yani cari faiz ve vergilerden sonraki işletme karı, Deutsche Wohnen SE geçen yıl 544,1 milyon euro kazandı.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Deutsche Wohnen Hisse senedi fiyatları

DAX 40 Deutsche Wohnen Hisse Senedi ; Ocak-Eylül döneminde FFO I, bir önceki yıl 420,7 milyon Euro’dan 422,2 milyon Euro’ya yükseldi. Hisse başına FFO, 1.20 Euro’dan sonra 1.22 Euro’ydu.
Faiz, vergi, amortisman ve amortisman öncesi düzeltilmiş faaliyet karı (FAVÖK) yüzde 2,5 azalarak 589,8 milyon Euro’dan 575,3 milyon Euro’ya geriledi.

DAX 40 Deutsche Wohnen Hisse Senedi

DAX 40 Deutsche Wohnen Hisse Senedi ; Vergiler sonrası yeni ay karı 840.6 (önceki yıl 337.9) milyon euro oldu. Vergiler ve üçüncü şahıslardan sonra, hissedarlara 802,3 milyon Euro kaldı, bu da bir önceki yılın 330,2 milyon Euro’dan veya hisse başına 2,31 (0,95) Euro’dan önemli ölçüde fazlaydı. Önceki yılın rakamları, değişen muhasebe düzenlemeleri nedeniyle biraz ayarlanmıştır.

DAX 40 Deutsche Wohnen Hisse Senedi ;Üçüncü çeyrekte grup, gayrimenkul portföyünün değerinin yaklaşık 1,5 milyar avro olarak derecelendirildiği gayrimenkul portföyünün yeniden değerlemesinden yararlandı. 4 Kasım tarihli bir bildirime göre, yeniden değerleme, Haziran sonunda bir önceki değerlemeye kıyasla yaklaşık 1 milyar Euro değerinde bir artışa neden oldu. Buna göre, 30 Eylül itibariyle hisse başına EPRA NTA, 53 Euro’nun biraz üzerinde, yılın ilk yarısı için olan seviyenin (30 Haziran 2021 itibarıyla 52,67 Euro) biraz üzerindeydi.

Vonovia, Ekim ayının sonundan bu yana Deutsche Wohnen’deki oy haklarının neredeyse yüzde 88’ine sahip. Önümüzdeki yıldan itibaren Vonovia’nın, grubun Mart ayında yayınlaması beklenen Deutsche Wohnen de dahil olmak üzere hedefleri olacak.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX 40 Deutsche Wohnen Hisse Senedi ;Duyuruya göre, Michael Zahn CEO Yardımcısı ve Philip Grosse CFO olarak, Deutsche Wohnen’in iki temsilcisi Vonovia Group Yönetim Kurulu’na katılacak. Ayrıca Lars Urbansky, beş yıl daha Deutsche Wohnen’in Yönetim Kurulu’na COO olarak atandı.

DAX 40 Deutsche Wohnen Hisse Senedi ;Eylül sonunda iki grup birlikte 568.451 dairelik bir portföyü yönetiyordu. Deutsche Wohnen hariç Vonovia portföyüne ilişkin değer artışı, üçüncü çeyrekteki yatırımlar dahil yaklaşık 1,6 milyar avroya ulaştı. Vonovia, yıl sonunda 1,8 ile 2,6 milyar avro arasında daha fazla değer artışı bekliyor.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

26 Ocak Piyasa Gelişmeleri

Alireza

26 Temmuz Asya/Pasifik Hisse Senetleri 

Alireza

DAX Analizi 4 Mayıs

Alireza