ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziHaberlerKripto EğitimiTürkiyeTürkiye Ekonomisi

Vonovia Hisse Senedi ; kar hedefini yeniden yükseltti

DAX ENDEKSI Vonovia Hisse Senedi ;

Vonovia Hisse Senedi ; 2021 için kar hedefini yeniden yükseltti

DAX ENDEKSI Vonovia Hisse Senedi ; Almanya’nın en büyük emlak grubu Vonovia’nın işleri, yüksek kira geliri sayesinde sorunsuz bir şekilde devam ediyor.Ayrıca, DAX endeksi (DAX 40 endeksi) grubu daire satışlarından ve konut mülk hizmetlerinden de yararlanmaktadır. Şirket patronu Rolf Buch Perşembe günü Bochum’da dokuz aylık rakamları sunarken, “Şirketin bu yıl şimdiye kadarki gelişiminden memnun olabiliriz ve bir bütün olarak yıl için tahminimizi tekrar artırıyoruz,” dedi.

DAX ENDEKSI Vonovia Hisse Senedi ; Dax şirketinin açıkladığı gibi, işletme karının (FFO) 2021’de 1,52 ila 1,54 milyar avroya yükselmesi bekleniyor. Daha önce, emlak şirketi 1.465 ila 1.515 milyar avro aralığında bir menzile sahipti. Deutsche Wohnen’in tahminde henüz dikkate alınmadığı belirtildi. Analistler, tüm yıl için yaklaşık 1,47 milyar avroluk bir FFO bekliyorlar. Geçen yıl, faaliyet karı yıllık yüzde on bir artışla 1,35 milyar avroya yükseldi.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX ENDEKSI Vonovia Hisse Senedi ; İlk dokuz ayda faaliyet karı (FFO) yıllık yüzde 12,9 artarak 1,15 milyar Euro’ya yükseldi. Kira metrekare başına ortalama 7,34 Euro’ya yükseldi – bu, bir önceki yıla göre yüzde 3,8 daha fazlaydı. Özellikle modernize edilen apartmanlar artışa katkıda bulundu. Kurumlar, ısı yalıtımı, eski ısıtma sistemleri ve pencerelerin değiştirilmesi gibi enerji verimli tadilatların maliyetlerini kısmen kiraya ayırabilmektedir. Mevcut piyasa gelişimine bağlı olarak kiraların yüzde 1,1 arttığı belirtildi. Satışlar neredeyse yüzde on artarak yaklaşık 3,5 milyar avroya ulaştı.

DAX ENDEKSI Vonovia Hisse Senedi ;

DAX ENDEKSI Vonovia Hisse Senedi ; Kısa bir süre önce, Bochum merkezli grup, Almanya’nın en büyük ikinci ev sahibinin çoğunluk hissesini başarıyla devraldı. Vonovia şu anda Deutsche Wohnen’in yüzde 87,6’sına sahip. Bu, çoğu Almanya’da olmak üzere yaklaşık 568.000 daire ile bir Avrupa gayrimenkul devi yaratacaktır. Almanya’daki ortak pazar payının yüzde iki civarında olduğu belirtildi. Anlaşma, Deutsche Wohnen’in yaklaşık 114.000 daireye sahip olduğu Berlin’de özellikle tartışmalı. Vonovia patronu Rolf Buch, eleştirmenleri yatıştırmak için, diğer şeylerin yanı sıra, 2026’ya kadar Berlin’deki düzenli kira artışlarına bir sınır getirmişti.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Görünüm: Vonovia SE (eski Deutsche Annington) son çeyreğe ilişkin sonuçları sunuyor

AX ENDEKSI Vonovia Hisse Senedi ; Vonovia SE (eski Deutsche Annington), 30 Eylül 2021’de sona eren çeyreğe ilişkin rakamları 4 Kasım 2021’de sunacak.

1 analist tarafından yapılan tahmin, hisse başına 0.646 Euro’luk bir EPS olduğunu varsayar. Vonovia SE (eski Deutsche Annington), önceki yılın aynı çeyreğinde hisse başına 0,579 Euro aldı.

Vonovia SE’nin (eski Deutsche Annington) geçen yılın aynı dönemine göre Eylül ayında sona eren çeyrekte yüzde 4.06 satış artışı kaydettiği söyleniyor. İki analiste göre, satışlar bir önceki yılın aynı çeyreğindeki 574.0 milyon Euro’ya kıyasla ortalama 597.3 milyon Euro’dur.

DAX ENDEKSI Hisse Senedi ;  Mevcut mali yıla bakıldığında, 6 analist, bir önceki yılki 2.12 Euro’ya kıyasla, hisse başına ortalama 2.67 Euro’luk kazanç bekliyor. Satışlarla ilgili olarak, 6 analist, önceki yılki 2,29 milyar Euro’ya kıyasla, cari mali yılda toplam 2,40 milyar Euro’nun dönüştürüleceğini varsayıyor.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

28 Şubat Piyasa Gelişmeleri

Alireza

DAX Analizi 4 Mayıs

Alireza

Münih Yüksek Bölge Mahkemesi yatırımcılara tazminat için umut veriyor

Alireza