ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

Sabah Analizi 23 Kasım – Almanya / Avrupa / ABD / Asya

Sabah Analizi 23 Kasım - Almanya / Avrupa /ABD

SABAH BRİFİNGİ 23 Kasım Dax baskı altında

Sabah Analizi 23 Kasım Göre DAX endeksi (DAX 40 endeksi) Salı günkü en son rekorundan muhtemelen biraz daha uzaklaşacak. GER40 Uzmanları, önde gelen endeksi ticaretin başlamasından yaklaşık iki saat önce yüzde 0,4 daha düşük olarak 16,054 puana tahmin etti. Perşembe günü Dax, neredeyse yedi hafta süren bir rallinin ardından 16.290 puanla başka bir zirveye ulaşmıştı. Ekim ayının en düşüğü olan 14.818 puandan neredeyse yüzde 10 kazanmıştı.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Sabah Analizi 23 Kasım Göre 

Sabah Analizi 23 Kasım Göre  QC Partners’tan portföy yöneticisi Thomas Altmann, görevdeki ABD Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell’ın adaylığına atıfta bulunarak, “Temelde, önümüzdeki yıl için üç faiz artırımı bekleniyor. Cuma günü, fikir birliği hala iki faiz artırımıydı,” dedi. ikinci bir dönem. “Yükselen faiz oranları şimdi bir kez daha borsalar için bir tehdit.

” Wall Street, tahvil getirilerinin artmasıyla birlikte geç işlemlerde çok zayıftı. Konsolidasyon: evet, çöküş: hayır “

Özel banka Donner & Reuschel’den piyasa analisti Martin Utschneider mevcut fiyat düzeltmesini bu şekilde değerlendiriyor. 16.200 puan işareti başlangıçta bir engel haline geldi. Bu nedenle piyasa başlangıçta aşağı doğru ilerliyor.” Prensipte, Utschneider, “yıl sonu rallisi hâlâ bozulmamış durumda.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Sabah Analizi 23 Kasım Göre 

PETROLE NASIL YAPACAĞINIZ KONUSUNDA BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ BURAYA TIKLAYIN

Sabah Analizi 23 Kasım Göre Wall Street, Pazartesi günü kapanış dakikalarında gözle görülür bir şekilde teslim oldu ve ilk karlarından neredeyse tamamen vazgeçti. Nasdaq’taki teknoloji endeksleri, ilk rekor seviyelerden sonra güçlü satış baskısı altına girdi ve önemli ölçüde kırmızıda kapandı. Dow Jones Industrial (Dow Jones 30 Industrial), seansın son saatinde neredeyse yüzde bir daha yüksek kote edildikten sonra bitiş çizgisi üzerinde yüzde 0.05’lik bir artı tasarruf sağlayarak 35.619.25 puana ulaştı. Piyasa genelinde S&P 500, başlangıçta 4744 puanın hemen altında rekor bir seviyeye ulaştı ve yüzde 0,32 düşüşle 4682,94 puana düştü. NASDAQ 100 de yaklaşık 16.765 puanla bir başka yüksek tırmanışa geçti ve yüzde 1.16 kayıpla 16.380.98 puandan işlemden çıktı.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Sabah Analizi 23 Kasım Göre Asya’daki ana borsalar Salı günü yol verme eğilimindeydi. Çin anakarasındaki en önemli 300 şirketi içeren CSI-300-Index (CSI 300) en son değişmeden kalırken, Hong Kong Özel İdari Bölgesi’ndeki Hang-Seng-Index (Hang Seng) yüzde birden fazla düştü. Resmi tatil nedeniyle Tokyo’da ticaret yapılmadı.

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

4 Temmuz Piyasa Gelişmeleri

Alireza

19 Nisan Piyasa Gelişmeleri

Alireza

14 Temmuz Piyasa Gelişmeleri

Alireza