ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

Sabah Analizi 7 Aralık ALMANYA / ABD / ASYA

Sabah Analizi 7 Aralık ALMANYA / ABD / ASYA

Kurtarma şimdilik devam ediyor

Sabah Analizi 7 Aralık ALMANYA: – DAHA FAZLA TOPARLANMA – DAX endeksi (DAX 40 endeksi) muhtemelen Salı günü haftaya daha istikrarlı bir başlangıç ​​yapabilir: broker IG, Xetra’nın başlamasından yaklaşık iki saat önce Alman lider endeksini yüzde 0,6 artarak 15.471 puana çıkardı. Dördüncü korona dalgasının seyrindeki en son düşüşün ardından, Dax şimdi yeniden 15.500 noktada grafik engelini hedefliyor.Orta vadeli trend barometresi görevi gören 50 günlük ortalama çizgisi daha sonra 15.625 noktada bekliyor. Credit Suisse’deki piyasa stratejistleri, yatırımcıların yeniden risk alma konusunda biraz daha istekli olduğunu düşünüyor. Sabah Analizi 7 Aralık haftanın başında, Covid’in Omicron varyantı hakkındaki sinyaller, insanları ve piyasaları başlangıçta korkulandan daha az tehdit edici hale getirdiği için özellikle önemliydi. Çin merkez bankasının ekonomiyi desteklemek için aldığı para politikası önlemleri de olumlu karşılandı.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Sabah Analizi 7 Aralık ABD: Yatırımcılar Pazartesi günü ABD borsalarına girdi. Coronavirus varyantı Omicron başlangıçta dehşetini kaybetti. Ağırlıklı olarak Dow Jones Industrial’da (Dow Jones 30 Industrial) standart hisseler satın alınarak yüzde 1,87 artışla 35.227.03 puana yükseldi. Sabah Analizi 7 Aralık Önde gelen endeks, varyantın bilinmesinden bu yana fiyat düşüşünün büyük bir bölümünü yakaladı. Bu arada düşüşten bu yana yüzde 3.6 artarak 34.000 puana ulaştı.

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Sabah Analizi 7 Aralık ASYA: Wall Street’ten gelen olumlu rehberlik ve Çin merkez bankasının ekonomiyi desteklemek için aldığı para politikası önlemleri, Asya borsalarına Salı günü arkadan rüzgar attı. Korona virüsünün omikron varyantı hakkındaki endişeler de biraz azaldı. Bununla birlikte, ağır borçlu Çinli emlak şirketi Evergrande’yi çevreleyen kriz için için için yanan devam ediyor. Çin anakarasındaki en önemli 300 şirketi içeren CSI 300 Endeksi (CSI 300) geçtiğimiz günlerde yüzde 0.4 ve Hong Kong Özel İdari Bölgesi’ndeki Hang Seng Endeksi (Hang Seng) yüzde 1.9 yükseldi. Japon lider endeksi Nikkei 225 yüzde 1.9 yükselişle kapandı.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

Dax hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

DAX Endeksi 20 Aralık Öğlen Analizi

Alireza

Henkel Analizi 15 Ağustos

Alireza

10 Mayıs Piyasa Gelişmeleri

Alireza