ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziKripto Eğitimi

DAX Analizi 20 Aralık

DAX Analizi 20 Aralık | ger40.com

Dax’in haftaya fiyatlarda düşüşle başlaması bekleniyor

 DAX Analizi 20 Aralık ,  DAX endeksi (DAX 40 endeksi), Noel’den önceki haftaya Pazartesi günü önemli kayıplarla başlamalı. Alman hisse senetlerinde yıl sonu rallisi için yalnızca birkaç işlem günü kaldı, ancak yeni haftanın başında durum hiç de öyle görünmüyor: Xetra’nın başlamasından iki saat önce, komisyoncu IG Alman lider endeksini tahmin etti yüzde 1,9 daha düşük 15,240 puan. Geçen yılki yüzde 13,2’lik önemli yıllık artış, bu nedenle önemli ölçüde eriyecekti. Sabah borsacılar, yeni karantina önlemleri hakkında devam eden yüksek endişelere ve Asya’daki borsalarda çoğunlukla önemli kayıplara atıfta bulundular.

DAX Analizi 20 Aralık , sabah borsacılar, yeni karantina önlemleri hakkında devam eden yüksek endişelere ve Asya borsalarında çoğunlukla önemli kayıplara atıfta bulundular. Dax’in 15.500 puanın hemen altında olan 200 günlük çizgisinin altına düşmesi muhtemel. Özel banka Donner & Reuschel’den grafik teknolojisi uzmanı Martin Utschneider, bunun “satışlarda zincirleme bir reaksiyona” yol açabileceğinden korkuyor. Ancak uzman, en geç 15.000 puan aralığında kurulu bir destek hattı görüyor.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Analizi 20 Aralık , Vadeli işlem borsalarında en büyük ve en önemli bitiş tarihi Cuma günü işaretlendi. Haftanın başında gündem oldukça zayıf: Utschneider, temel verilerin herhangi bir büyük ivme sağlamamasını bekliyor. Öğleden sonra sadece ABD öncü göstergeler endeksinin bir önemi olabilir. Ancak, Dax./tih/jha/’nın arkasındaki endekslerde bazı değişiklikler olduğunu lütfen unutmayın.

DAX Analizi 20 Aralık | ger40.comDAX Analizi 20 Aralık , Federal Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, yayılan omikron varyantından bağımsız olarak hızlı bir korona tecritini dışlıyor. Federal ve eyalet hükümetleri korona durumunu ve Salı günü nasıl devam edileceğini tartışacaklar. Koronavirüsün omikron varyantının hızla yayılması nedeniyle Birleşik Krallık, Pazartesi gününden itibaren federal hükümet tarafından virüs varyant alanı olarak sınıflandırılacak. AB Komisyonu, Omikron dalgasına karşı ek aşı dozları için hazırlanıyor. Brüksel’deki yetkili, 2022’nin ilk çeyreği için üreticiler BioNTech ve Pfizer ile ek 20 milyon kutu teslimatı için anlaşmaya varıldığını duyurdu. Ayrıca, 200 milyondan fazla aşı siparişi için ilk seçenek etkinleştirildi.

DAX Analizi 20 Aralık | ger40.com

SIEMENS CFO’su Ralf Thomas, devam eden işlerden memnun. “Börsen-Zeitung” şirketinden Thomas, mali yılın ilk iki ayı hakkında soru sorulduğunda, “Rakiplerimizle karşılaştırıldığında da ürünlerimize olan talep yüksek ve iyi,” dedi. “Yani beklentilerimize göre gidiyor.” Gerçek şu ki, 2021/22’nin ikinci yarısının daha iyi olması gerekiyor.

DAX Analizi 20 Aralık, Rapora göre, RWE, ticaret ortaklarını, gaz eksikliğinden kaynaklanan elektrik santrali arızaları konusunda EEX elektrik alışverişi konusunda uyardı. 1 Nisan’a kadar olan dönemde, “Welt am Sonntag” gazetesi, şirketin bir rapordan aktardığına göre, Kuzey Ren-Vestfalya’daki çeşitli santrallerdeki operasyonlar kesintiye uğrayabilir, bunun nedeni doğalgazın teslimat sorunları riskinin artmasıdır. elektrik borsası EEX’in bilgi platformu. Bu, Unna bölgesindeki Gersteinwerk elektrik santralini ve Weisweiler enerji santralindeki birkaç gaz türbinini etkileyebilir.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Analizi 20 Aralık

ger40.com

DEUTSCHE TELEKOM – Finans çevrelerinden gelen “Handelsblatt”, radyo kulesi işinin satışının ilk çeyreğin sonuna kadar başlayabileceğini bildirdi. DAX Analizi 20 Aralık , Telekom azınlık hissesi ve çoğunluk hissesi tekliflerine açıktır.

“Handelsblatt”a göre, DAIMLER patronu Ola Källenius, pazar koşulları iyiyse orta vadede otomobil üreticisi için yüzde 14 veya daha fazla marj hedefliyor. Önümüzdeki yıl boyunca Daimler, sermaye piyasası gününün bir parçası olarak hissedarlarına önümüzdeki yıllar için daha iddialı bir hedef koridoru sunabilir. Gazeteye göre, kurumsal çevrelerden alıntı yapan Källenius, yatırımcıların baskısına da tepki gösteriyor.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Analizi 20 Aralık ,  INFINEON yazılıma büyük yatırım yapar. Dijital patron Constanze Hufenbecher “Handelsblatt”, yazılım geliştiricilerinin sayısının son iki yılda ikiye katlanarak 1700’e ulaştığını söylüyor.

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

Avrupa borsaları 26 Kasım

Alireza

DAX Analizi 19 Mayıs

Alireza

DAX Analizi 2 Aralık

Alireza