ABD BORSASIAlmanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıDAXDAX 40DAX40ForexGER 40GER40GER40 AnaliziHaberlerKripto EğitimiTürkiyeTürkiye Ekonomisi

DAX Endeksi 01 Aralık

DAX Analizi 6 Aralık- DAX Endeksi 01 Aralık - Dax endeksi bu hafta ne olacak

DAX: Korona ve enflasyon endişesi

DAX Endeksi 01 Aralık, İşlem öncesi göstergelerde, DAX endeksi (DAX 40 endeksi) 15.265 puanla % 1,1 daha yüksek. Önceki gün % 1,18 daha kolay kapanarak 15.100,13 puandan kapandı. TecDAX’ın da güçlü olması bekleniyor. Salı günü 3.838.55 metrede % 0.11 daha hafif işlemi tamamladı. DAX endeksinin Çarşamba günü başka bir toparlanma girişiminde bulunması muhtemel, ancak piyasa ortamı gergin. 

DAX Endeksi 01 Aralık

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir?

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Endeksi 01 Aralık DAX’ın son birkaç gündeki korona ile ilgili dalgalanmalarını Çarşamba günü başka bir toparlanma girişimi ile sürdürmesi muhtemel. IG komisyoncusu, Xetra’nın %0.91 artışla 15.237 puana başlamasından iki saat önce Alman lider endeksini tahmin ediyor. Şimdilik, bu onu Ekim ayının başından bu yana ilk kez bir gün önce tehlikeli bir şekilde yaklaştığı 15.000 puanlık noktadan yukarı hareket ettirecekti. Chiefs Jerome Powell bir yük olarak eklendi. Bu kokteyl Wall Street’teki fiyatlara ağırlık verdi, ancak Dow kayıplarının çoğunu Xetra ticareti sırasında yapmıştı.

DAX Endeksi 01 Aralık , bir gün önce, aşının Omicron varyantına karşı etkinliği konusundaki endişelere ek olarak, Fed başkanı Jerome Powell’ın ABD Merkez Bankası’nın menkul kıymet alımlarının daha hızlı azaltılabileceğine ilişkin açıklamaları bir yük olarak eklendi. Bu kokteyl Wall Street’teki fiyatlara ağırlık verdi, ancak Dow kayıplarının çoğunu Xetra ticareti sırasında zaten yapmıştı. Hiçbir yeni korkunç haber olmadan, Asya’daki borsalar kendilerini genel olarak istikrara kavuşturduklarını gösterdi.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX Endeksi 01 Aralık ,Uzmanlar, borsalardaki dalgalanmaların devam edeceğini tahmin ediyor. Komisyoncu Oanda’dan piyasa gözlemcisi Jeffrey Halley, her şey her olumsuz manşetle satıldığından ve yeni varyantın o kadar ciddi olmadığına dair bir gösterge her görüldüğünde her şey tersine döndüğünden, “volatiliteyi şu anda tek kazanan olarak” görüyor. Aksi takdirde, satın alma yöneticisi endeksleri ve ADP iş raporu ile ekonomik veriler tekrar göz atmaya değer olabilir.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

DAX endeksi 30 Kasım,Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

DAX 40 SAP – “Stratejimiz açıkça çalışıyor”

Alireza

DAX Analizi 8 Eylül

Alireza

Covestro Nedir? Canlı 1COV Fiyatı ve Grafiği

Alireza