Almanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıBorsa EğitimiCompaniesDAXDAX40European stock marketForexGER40GER40 AnaliziKripto EğitimiŞirketler

Merck Nedir? Canlı MRK Fiyatı ve Grafiği

Merck KGaA (Canlı Merck Hisse Senedi) (Canlı MRK Fiyatı ve Grafiği)

Merck Hisse Senedi hakkında bilmeniz gereken her şey

Merck KGaA (Canlı Merck Hisse Senedi) (Canlı MRK Fiyatı ve Grafiği), farmasötik ve kimyasal ürünlerin imalatıyla uğraşan bir bilim ve teknoloji şirketidir. Şu sektörlerde faaliyet göstermektedir: Sağlık, Yaşam Bilimleri, Performans Materyalleri ve Kurumsal ve Diğer. Sağlık sektörü, kanser, multipl skleroz ve kısırlığı tedavi etmek için kullanılan reçeteli ilaçları keşfeder, geliştirir ve üretir. Yaşam Bilimleri sektörü, bilim insanlarına laboratuvar malzemeleri, teknolojileri ve hizmetleri sağlar. Performans Malzemeleri sektörü, zorlu uygulamalar için özel kimyasallar ve malzemeler sunar. Firma, ilaç ve biyoilaç üretimi, ilaç araştırması, ilaç kalite kontrolü ve hükümet ve akademik araştırma hizmetleri sunmaktadır. Şirket, 1668 yılında Friedrich Jacob Merck tarafından kurulmuştur ve merkezi Almanya, Darmstadt’ta bulunmaktadır.

Merck KGaA Hisse Senedi İncelemesi

 Konsensüs Derecelendirmesi

Merck KGaA, Buy olarak bir konsensüs notu aldı. Şirketin ortalama derecelendirme puanı 2,57’dir ve 4 satın alma derecelendirmesine, 3 tutma derecelendirmesine ve satmama derecelendirmesine dayanmaktadır.

 Fiyat Hedefi Yukarı/Aşağı

Analistlerin 252,50$’lık konsensüs fiyat hedefine göre, Merck KGaA, 38,36$’lık mevcut fiyatından %558.2’lik bir artış öngördü.

 Analist Kapsamı

Merck KGaA, son 90 gün içinde yalnızca 2 araştırma raporuna konu olmuştur.

KGaA (OTCMKTS:MKGAY) Sıkça Sorulan Sorular

MERCK KGAA HİSSESİ ŞUAN SATIN ALINIR MI?

Merck KGaA (Canlı Merck Hisse Senedi) (Canlı MRK Fiyatı ve Grafiği)

7 Wall Street hisse senedi araştırma analistleri, son on iki ayda KGaA için “al”, “tut” ve “sat” derecelendirmeleri yayınladı. Şu anda hisse senedi için 3 tutma derecelendirmesi ve 4 satın alma derecelendirmesi var. Wall Street hisse senedi araştırma analistleri arasındaki fikir birliği, yatırımcıların KGaA hissesini “satın alması” gerektiğidir.

ANALİSTLER MKGAY İÇİN HANGİ FİYAT HEDEFİNİ BELİRLEDİ?

7 aracı kurum, Merck KGaA’nın hisseleri için 1 yıllık hedef fiyatlar yayınladı. Tahminleri 250,00 ile 255,00 dolar arasında değişiyor. Ortalama olarak, KGaA’nın hisse fiyatının gelecek yıl 252,50$’a ulaşmasını bekliyorlar. Bu, hisse senedinin cari fiyatından %558.2’lik olası bir yükselişe işaret ediyor.

MERCK KGAA’NIN ÖNEMLİ YÖNETİCİLERİ KİMDİR?

Merck KGaA’nın yönetim ekibi aşağıdaki kişileri içerir:

Belén Garijo López, Başkan-İcra Kurulu ve CEO

Marcus Kuhnert, Finans Direktörü

Maria Rivas, Baş Sağlık Görevlisi ve Kıdemli Başkan Yardımcısı

Laura Matz, Baş Bilim ve Teknoloji Sorumlusu

Danny Bar-Zohar, Araştırma ve Geliştirme Başkanı

ÖNEMLİ RAKİPLERİNDEN BAZILARI KİMDİR?

KGaA ile ilişkili bazı şirketler arasında Acacia Pharma Group (ACPGF), China Medical System (CHSYF), ECO Animal Health Group (EAHGF), Evolva (ELVAF), Faron Pharmaceuticals Oy (FPHAF), Hansa Biopharma AB (yayın) ( HNSBF), Innovent Biologics (IVBXF), Medivir AB (yayın) (MVRBF), PharmaTher (PHRRF) ve Suzuken (SZUKF).

MKGAY’in tüm rakiplerini görüntüleyin.

MERCK KGAA’NIN HİSSE SEMBOLÜ NEDİR?

KGaA, OTCMKTS üzerinde “MRK” borsa sembolü altında işlem görür.

Canlı Merck Hisse Senedi (Canlı MRK Fiyatı ve Grafiği)

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

XETRA

Alireza

DAX Analizi 7 Nisan

Alireza

Allianz Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Alireza