Almanya BorsasıAnalizAvrupa borsasıBorsa EğitimiCompaniesDAXDAX40European stock marketForexGER40GER40 AnaliziKripto EğitimiŞirketler

Muench Rueckvers (Munich re) Nedir? Canlı MUVB Fiyatı ve Grafiği

Muench Rueckvers (Munich re) Nedir? Canlı MUVB Fiyatı ve Grafiği

MUENCH RUECKVERS Hisse Senedi hakkında bilmeniz gereken her şey

MUNCHENER RUCKVERSICHERUNGS GESELLSCHAFTS AG ADR (Canlı MUENCH RUECKVERS Hisse Senedi) (Canlı MUVB Fiyatı ve Grafiği), dünya çapında sigorta ve reasürans işleriyle uğraşıyor.

MUENCH RUECKVERS 5 bölüm üzerinden faaliyet göstermektedir: Hayat ve Sağlık Reasürans; Mal-Kaza Reasürans; ERGO Life and Health Almanya; ERGO Mülk-Kaza Almanya; ve ERGO Uluslararası. MIRA dijital paketinin yanı sıra finansal piyasa riskleri, veri analitiği, hasar yönetimi ve sigortacılık, tıbbi araştırma, sağlık piyasası, sermaye yönetimi ve dijital sigortacılık ve analitik gibi hayat ve sağlık reasürans çözümleri sunar; ve tarımsal risk, veri analitiği, altyapı risk profili oluşturucu, uzaktan denetim, geçmişe dönük reasürans, sigorta bağlantılı menkul kıymetler, konum riski, risk transferi ve siber dahil mülk ve kaza reasürans çözümleri ile doğal afet zararı veritabanı için NatCatSERVICE, REALYTIX ZERO, IMPROVEX, cert2go, ürün geliştirme danışmanlığı, olası yapılandırılmış reasürans ve motor hasarları için sigortalar. 

MUENCH RUECKVERS Hisse Senedi İncelemesi

MUENCH RUECKVERS ayrıca IoT kapsamı, kazanç kalitesi sigortası koruması, sabit sigorta ve risk transferi, sorumluluk, hava durumu riskleri, uzay ve uydu sigortası, biyoenerji tesisi performans sigortası, güneş enerjisi sigortası, rüzgar çiftliği sigortası, madencilik sigortası gibi sektör müşterileri için çözümler sunmaktadır. , inşaat projeleri teminatları ve hizmetleri, havacılık sigortası, enerji ve kamu hizmetleri, petrol ve gaz şirketleri sigortası, endüstriyel siber sigorta, risk paketi, veri ve konum risk istihbaratı, dijital riskler, PV garanti sigortası, parametrik, Insure AI, tasfiye hasar sigortası ve doğal afet çözümleri. Ayrıca ERGO markası altında can, mal-kayıp, sağlık, hukuki koruma ve seyahat sigortası ürünleri sunmaktadır. Şirket 1880 yılında kurulmuştur ve merkezi Almanya’nın Münih şehrindedir.

(Canlı MUENCH RUECKVERS Hisse Senedi) (Canlı MUVB Fiyatı ve Grafiği)

MUENCH RUECKVERS HİSSESİ ŞUAN SATIN ALINIR MI?

Çoğu makul yatırımcı, piyasa oynaklığını, uygun bir fiyata yatırım yapma veya düşüş eğilimine karşı açığa satış yapma fırsatı olarak görür. Kendinizi bu yatırımcılardan biri olarak görüyorsanız, giriş pozisyonunuzu açıkça anladığınızdan emin olun. MUENCH RUECKVERS’ın öne çıkan yatırımları, RUECKVERS ile ilgili yatırım kararınızı tamamlayacak veya ona meydan okuyacak kadar önemli olan otomatik olarak oluşturulan sinyallerdir. Bu önemli noktalar, girdiğiniz pozisyonu daha iyi anlamanıza ve maliyetli hatalardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Şirket, borç/özkaynak oranı (D/K) 0.18 olan toplam borçta 5.41 milyar birikmiş olup, bu, şirketin borçlanmadan yeterince faydalanmadığını gösterebilir. MUENCH VNA’nın cari oranı 0,41 olup, negatif işletme sermayesine sahip olduğunu ve finansal yükümlülüklerini zamanında ve vadesi geldiğinde ödeyemeyebileceğini gösterir. Borç, yeni sermaye veya serbest nakit akışı ile ödemede sorun yaşayana kadar MUENCH RUECKVERS’a yardımcı olabilir. Dolayısıyla, MUENCH RUECKVERS’ın hissedarları, şirket borcunu ödemek için yasal yükümlülüklerini yerine getiremezse, hiçbir şey almadan çekip gidebilir. Ancak, daha sık görülen bir durum, MUENCH RUECKVERS VNA gibi şirketlerin mevcut hissedarları seyrelterek pazarlık fiyatlarında ek hisse satmasıdır. Bu durumda borç, MUENCH için yüksek getiri oranlarında büyümeye yatırım yapmak için mükemmel ve çok daha iyi bir araç olabilir. MUENCH RUECKVERS’ın borç kullanımını düşündüğümüzde, bunu her zaman nakit ve öz sermaye ile birlikte düşünmeliyiz.

 

Canlı Münchener Rückvers Hisse Senedi (Canlı MUVB Fiyatı ve Grafiği)

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Detaylı bilgi almak için GER40 Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

Deutsche Telekom Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Alireza

DAX Analizi 6 Aralık

Alireza

DAX Analizi 23 Mayıs

Alireza